Новини

НЕОЧІКУВАНІ ЗНИЖКИ НА РУКАВИЧКИ ДО -55%
10.08.2021

НЕОЧІКУВАНІ ЗНИЖКИ НА РУКАВИЧКИ ДО -55%

Переглядів: 435 Коментарі: 0

Офіційні Правила участі в акції «Неочікувані знижки на рукавички»

1. Організатор акції
1.1 Організатором акції є ПП "Фуд Пак Сервіс"
1.2 Участь в Акції є безкоштовною: Організатор акції не отримує винагороди від учасників за їхню участь в акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

2. Учасники акції
2.1 Учасниками Акції (далі – Учасники) можуть бути громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, яким на момент проведення акції виповнилося 18 років та які виконали умови цієї акції.
2.3  Обмеження щодо участі в акції можуть бути змінені організатором акції за умови інформування про такі зміни на сайті: www.foodpacks.com.ua

3. Період, місце та умови проведення акції
3.1 Акція проводиться в строк з 1 до 31 жовтня 2021 року включно
3.2 Право на отримання знижки надається при виконанні умов акції та за умови наявності акційного товару в інтернет-магазині foodpacks.com.ua. Ознайомитись з акційною пропозицією покупець може в каталозі товарів на сайті, та в розділі "Новини"
3.3 Акція не розповсюджується на дилерів, дропшипперів.
3.4 Організатор залишає за собою право корегувати термін дії акції.
3.5 Учасник акції має право замовити товар за телефонами, вказаними на сайті або через кошик.
3.6 Учасник акції має можливість оплатити товар по реквізитам (надсилає менеджер), готівкою при отриманні, або за допомогою сервісу інтернет-оплати Liqpay на сайті.

4. Відповідальність
4.1 Участь в акції, а також інші дії учасника, пов’язані з участю в акції, є підтвердженням того, що учасник безумовно та повністю погоджується з цими правилами. Порушення учасником цих правил або відмова учасника від виконання цих правил автоматично позбавляє його права на отримання знижки.
4.2 У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне розуміння цих правил та/або має на увазі питання, не врегульовані цими правилами, остаточне рішення ухвалюється організатором акції відповідно до вимог чинного законодавства України та доводиться до відома учасника.
4.3 Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені організатором акції протягом усього періоду проведення акції. Зміна та/або доповнення правил акції можливі лише в разі їхнього затвердження організатором та оголошення в тому самому порядку, що й інформування про правила акції.
4.4 Організатор не несе відповідальності за виконання умов акції в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві України, інших обставин, які не підвладні контролю з боку організатора.
4.5 Організатор має право відмовитися від надання знижки учаснику акції, який отримав таке право, якщо цей учасник не виконав умов, передбачених цими правилами. При цьому такий учасник не має права на отримання від організатора будь-якої компенсації.

Тегі: Рукавички, Ampri, нітрілові рукавички, вінілові рукавички

Товари: