Новини

Правила участі в акції «Знижка -20% на ножі Fischer »
13.04.2021

Правила участі в акції «Знижка -20% на ножі Fischer »

Переглядів: 364 Коментарі: 0

Правила участі в акції «Знижка -20% на ножі Fischer »


1. Організатор акції
1.1 Організатором акції є ПП "Фуд Пак Сервіс"
1.2 Участь в Акції є безкоштовною: Організатор акції не отримує винагороди від учасників за їхню участь в акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

2. Учасники акції
2.1 Учасниками Акції (далі – Учасники) можуть бути громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, яким на момент проведення акції виповнилося 18 років та які виконали умови цієї акції.
2.3  Обмеження щодо участі в акції можуть бути змінені організатором акції за умови інформування про такі зміни на сайті: www.foodpacks.com.ua

3. Період, місце та умови проведення акції
3.1 В акциії приймають участь ножі окремих моделей від бренду Fischer представлена на сайті foodpacks.com.ua
3.2 Акція проводиться в строк з 14 квітня по 16 травня 2021 року включно
3.3 При купівлі будь-якого ножа, що приймає участь у акції покупець отримує знижку 20%.
3.4 Клієнт може придбати будь-яку кількість акційних товарів при умові їх наявності в інтернет-магазині foodpacks.com.ua
3.5 Ознайомитись з акційною пропозицією покупець може в каталозі товарів на сайті, в розділі "Новини", або на сторінці акцій
3.6 Акція розповсюджується на дилерів та дропшипперів, оптових та роздрібних клієнтів.
3.7 Організатор залишає за собою право корегувати термін дії акції.
3.8 Учасник акції має право замовити товар за телефонами, вказаними на сайті або через кошик.
3.9 Учасник акції має можливість оплатити товар по реквізитам (надсилає менеджер) та готівкою при отриманні або через сервіс Liqpay на сайті.

4. Відповідальність
4.1 Участь в акції, а також інші дії учасника, пов’язані з участю в акції, є підтвердженням того, що учасник безумовно та повністю погоджується з цими правилами. Порушення учасником цих правил або відмова учасника від виконання цих правил автоматично позбавляє його права на отримання знижки.
4.2 У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне розуміння цих правил та/або має на увазі питання, не врегульовані цими правилами, остаточне рішення ухвалюється організатором акції відповідно до вимог чинного законодавства України та доводиться до відома учасника.
4.3 Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені організатором акції протягом усього періоду проведення акції. Зміна та/або доповнення правил акції можливі лише в разі їхнього затвердження організатором та оголошення в тому самому порядку, що й інформування про правила акції.
4.4 Організатор не несе відповідальності за виконання умов акції в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві України, інших обставин, які не підвладні контролю з боку організатора.
4.5 Організатор має право відмовитися від надання знижки учаснику акції, який отримав таке право, якщо цей учасник не виконав умов, передбачених цими правилами. При цьому такий учасник не має права на отримання від організатора будь-якої компенсації.

ПЕРЕЙТИ ДО УСІХ ТОВАРІВ FISCHER

Тегі: Fischer

Акція діє на товари: