Новини

Трейсилери Italian Pack-можливість показати товар обличчям
09.12.2020

Трейсилери Italian Pack-можливість показати товар обличчям

Трейсілери Італіан Пак-можливість показати товар обличчям

Максимальна продуктивність підприємства-основа стабільності і рентабельності будь-якого бізнесу. У зв'язку з цим компанії завжди приділяють особливу увагу якості реалізованої продукції. Здатність товару тривалий час зберігати презентабельний вигляд виводить бренд на новий рівень. Враховуючи цю особливість, ми пропонуємо нашим клієнтам якісні трейсілери "Італіан Пак" від провідного італійського виробника. 

7 причин придбання такої техніки

Дослідження в сфері пакувального обладнання привели до створення універсальних зварювальників з передовими технічними характеристиками. Сьогодні нарівні зі звичайною запаюванням лотків знайшли широке застосування технологіі ѕkin і вакуум\газ. Скін-ефект не тільки збільшує термін придатності продуктів, але і надає товару ідеальний зовнішній вигляд. Завдяки функціям вакуумування і впорскування інертного газу всередині упаковки блокується розвиток аеробних мікроорганізмів, що вкрай важливо при зберіганні. Крім цього, можна виділити 7 основних причин, за якими варто купити трейсилер Italian Pack:

1. Збільшення терміну придатності продуктів харчування.

2. Простота у використанні і обслуговуванні.

3. Економне споживання електроенергії.

4. Компактність термозапаювальних машин.

5. Висока продуктивність.

6. Широкий модельний ряд.

7. Впровадження інноваційних технологій.


Для малих підприємств наша компанія "Фуд Пак Сервіс" надає настільні моделі трейсилерів. Апарати займають небагато місця, що дуже зручно для використання в малогабаритних цехах або приміщеннях. Технічні можливості таких моделей такі ж як у більших підлогових, при цьому, вони можуть працювати як в режимі запаювання і контурної обрізки навколо лотка, так і упаковки з газовою сумішшю

У нашому асортименті є напівавтоматичні та автоматичні зварювальники контейнерів, що підтримують технологію вакуум / газ. Функція підходить для упаковки швидкопсувних продуктів. Такий "делікатний" метод видалення повітря не пошкоджує товар, зберігаючи при цьому всі корисні властивості, а також аромат їжі. Впорскування інертного газу створює відповідні умови всередині упаковки, які не дають їжі псуватися.

Створено в дусі італійських традицій

Компанія Italian Pack на ринку з 1988 року. За цей час фірма сформувала широкий модельний ряд продукції. Незважаючи на високі досягнення в цій сфері, група інженерів бренду продовжує і далі стежити за новинками в світі інноваційних технологій. Співробітники впроваджують нові ідеї у виробництво, щоб отримати найбільш якісну техніку. Тому ми співпрацюємо з цією італійською компанією протягом багатьох років. Трейсилери Italian Pack відрізняються унікальною надійністю і продуктивністю, оскільки:

* апарати обладнані вакуумними насосами Busch (Німеччина);

* машини виконані з нержавіючої сталі AISI304, а змінні матриці - з анодованого алюмінію;

* запаєчні пластини мають тефлонове покриття;

* у пристроях використовується програмований контролер Siemens, що підтримує від 10 до 99 програм;

* у приладах вбудовані пневмоциліндри SMC (Японія), які регулюють закриття штампів;

* присутня додаткова система діагностики, візуально відображає помилки.

Завдяки цьому термозапаювальні машини витримують будь-які виробничі навантаження і служать не один десяток років. До того ж деякі моделі оснащені автоматичним намоточником обрізків для зменшення витрат плівки. Спеціальна знімна Нижня камера забезпечує максимальну акуратність проведення операцій. Для комфортного управління технікою передбачені спеціальні сенсорні дисплеї PLC (7,2‰), які підтримують до 65 000 кольорів. Наявність порту USB / Ethernet надає можливість для дистанційного керування машиною. Всі ці особливості зварювальників були розроблені з урахуванням потреб ринку харчової промисловості. Так, пакувальники лотків нового покоління стали незамінними "помічниками" в діяльності багатьох підприємств.

Використання високоякісних матеріалів і особливу увагу до деталей зробило трейсилери ТМ «ItalianPack» відмінним помічником для процвітання бізнесу. Ми пропонуємо найнадійнішу запасну техніку від італійського бренду за доступною ціною.