Новини

Осінній розіграш від Фуд Пак Сервіс
31.08.2021

Осінній розіграш від Фуд Пак Сервіс

Переглядів: 71 Коментарі: 0

Офіційні Правила участі в акції «Осінній розіграш від Фуд Пак Сервіс»

1. Організатор акції
1.1 Організатором та виконавцем акції є ПП "Фуд Пак Сервіс"
1.2 Участь в Акції є безкоштовною: Організатор акції не отримує винагороди від учасників за їхню участь в акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

2. Учасники акції
2.1 Учасниками Акції (далі – Учасники) можуть бути громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, яким на момент проведення акції виповнилося 18 років та які виконали умови цієї акції.
2.3  Обмеження щодо участі в акції можуть бути змінені організатором акції за умови інформування про такі зміни на сайті: www.foodpacks.com.ua

3. Період, місце та умови проведення акції
3.1 Акція проводиться в строк з 01 вересня до 30 вересня 2021 року включно

3.2 Для участі в розіграшу, учаснику необхідно виконати наступні умови:
3.2.1 Здійснити покупку на суму 50 000 грн та більше за період зазначений в п. 3.1 цих умов акції (одноразово чи накопичувально за весь період дії розіграшу)
3.2.2 Здійснити оплату покупки, виконаної згідно п. 3.2.1 цих правил, в період з 01 вересня до 30 вересня 2021 року включно

3.3 В акції не враховуються замовлення на обладнання, маски та одноразові рукавички
3.4 Трьох переможців буде обрано 11.10.2021р. за допомогою сервісу random.org
3.5 Право на отримання одного з подарунків надається кожному з трьох обраних сервісом random.org учасників при виконанні умов акції, визначених п. 3.2. Ознайомитись з акційною пропозицією учасники можуть на сайті www.foodpacks.com.ua в розділі "Новини"
3.6 Акція не розповсюджується на дилерів та дропшипперів.
3.7 Організатор залишає за собою право корегувати термін дії акції.
3.8 Учасник акції має право замовити необхідний товар за телефонами, вказаними на сайті або через кошик.
3.9 Учасник акції має можливість оплатити товар по реквізитам (надсилає менеджер), готівкою при отриманні, або за допомогою сервісу інтернет-оплати Liqpay на сайті.

4. Призовий фонд
4.1 Призовий фонд для переможців розіграшу визначається в залежності від порядкового номеру переможця в сервісі random.org (1 строка = 1 місце; 2 строка = 2 місце; 3 строка = 3 місце)

4.2 Призовий фонд та умови використання призового фонду:
4.2.1 1 місце Сертифікат на тур по Україні на дві особи номіналом 5 000 грн. Переможець може обрати будь-який тур з представлених в тур агентстві, що надало сертифікат. Тур агенція може бути розташована в будь-якому місці України.
4.2.2 2 місце Сертифікат на відвідування квест-кімнати на дві особи номіналом 2 500 грн. Переможець може обрати будь-яку квест-кімнату з представлених у компанії, що надала сертифікат. Місцерозташування організатора квест-кімнати має бути в місті переможця розіграшу. У випадку, якщо в місті переможця немає квест-кімнат, компанія ПП «Фуд Пак Сервіс» надає переможцю сертифікат на відвідування будь-якого розважального центру в місті переможця номіналом 2 500 грн.
4.2.3 3 місце Два квитки в театр номіналом 1 500 грн. Переможець може обрати будь-яку дату та виставу, але лише в межах номіналу призу.

4.3 Термін дії та номінал сертифікатів вказані безпосередньо на сертифікатах. Якщо вартість послуги перевищує номінал сертифікату, власник сертифікату доплачує різницю в вартості. Якщо вартість послуги нижче, ніж номінал сертифікату – різниця не повертається. Правила використання сертифікату визначені правилами компанії, що надала сертифікат переможцю розіграшу ПП «Фуд Пак Сервіс». ПП «Фуд Пак Сервіс» не виплачує переможцю грошовий еквівалент сертифікату.

5. Відповідальність
5.1 Участь в акції, а також інші дії учасника, пов’язані з участю в акції, є підтвердженням того, що учасник безумовно та повністю погоджується з цими правилами. Порушення учасником цих правил або відмова учасника від виконання цих правил автоматично позбавляє його права на отримання одного з призів акції.
5.2 У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне розуміння цих правил та/або має на увазі питання, не врегульовані цими правилами, остаточне рішення ухвалюється організатором акції відповідно до вимог чинного законодавства України та доводиться до відома учасника.
5.3 Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені організатором акції протягом усього періоду проведення акції. Зміна та/або доповнення правил акції можливі лише в разі їхнього затвердження організатором та оголошення в тому самому порядку, що й інформування про правила акції.
5.4 Організатор не несе відповідальності за виконання умов акції в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві України, інших обставин, які не підвладні контролю з боку організатора.
5.5 Організатор має право відмовитися від надання призу учаснику акції, який отримав таке право, якщо цей учасник не виконав умов, передбачених цими правилами. При цьому такий учасник не має права на отримання від організатора будь-якої компенсації.