Polaris Duetto VAC | ВідеооглядItalianPack Polaris-це флагманський повністю автоматичний трейсилер, здатний працювати з усіма доступними технологіями запаювання: тільки запаювання, легкий вакуум, вакуум/газ, продування газом, Skin і Skin Protruding (упаковка виступаючого продукту).

Дана модель відрізняється гнучкістю і універсальністю і дозволяє використовувати необхідну кількість матриць в залежності від індивідуальних вимог клієнтів.

Polaris доступний у трьох різних версіях-Polaris one, double і tre - і може оснащуватися однією, двома або трьома матрицями для роботи з одним або декількома розмірами контейнерів для досягнення максимальної продуктивності, гнучкості і безпечних умов роботи.

Дана модель Polaris Duetto оснащена двома матрицями

Продуктивність ItalianPack Polaris досягає до 150 лотків/хв в режимі «тільки запаювання», 70 лотків/хв в режимі вакуум/газ, 60 лотків/хв в режимі Skin. Одна матриця дозволяє працювати з усіма технологіями: тільки запаювання, вакуум/газ, Skin.

Для даної моделі є можливість індивідуально проектувати машину і інтегрувати її з додатковими технічними компонентами для задоволення вимог комплексної лінії.

Після десятиліть проектування і виробництва складних пакувальних ліній наш технічний офіс може запропонувати комплексні пакувальні рішення «під ключ», оснащені подають і відводять транспортерами, об'єднувачами лотків, пристроями автоматичної подачі контейнерів, чеквейерами, вібраційними і дозуючими пристроями, принтерами і т. д.