• HB-10 Довідник Tormek

HB-10 Довідник Tormek

  • Виробник: Tormek
  • Код: 000021808
Передзамовлення
Ціна
833.73грн.
Доставка і оплата:
Ми здійснюємо доставку по Україні службами «Нова Пошта», «DELIVERY» за рахунок покупця по тарифам перевізника.

Доставка по Києву при замовлені на сумму від 6000 грн безкоштовно.

Кур'єрська доставка здійснюється після оплати замовлення

Точки самовивозу:
м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 8-А, Пн - Пт з 8:30 до 17:00
м. Київ, вул. Михайла Драгоманова 31-Б,  Пн-Пт з 9:00 до 17:30

Умови оплати
Оплата на сайті через сервіс LiqPay
Оплата по банковським реквізитам (надсилає менеджер)

Довідник Tormek додається до кожної машини. Він дає вам основи заточування і різні техніки, а також інструкції та цінні поради для кожного пристосування і того, як заточувати певні інструменти.

Більше 600 детальних лінійних креслень крок за кроком показують, як найкраще заточити більшість ріжучих інструментів за допомогою унікального методу Tormek. Оновлений дизайн з дротяною обв'язкою і пластиковою кришкою дозволяє легко тримати його в якості орієнтира поруч з машиною при випробуванні нових пристосувань, загальні відомості про заточування кромочного інструменту

Перша частина включає: відмінність між формуванням і заточуванням, кут кромки і кут скосу, сухе шліфування і мокре шліфування, вертикальні і горизонтальні шліфувальні верстати, порожнистий скіс, напрямок шліфування і тиск шліфування, хонінгування і полірування, а також різні методи обробки складних форм. Це дасть вам загальне уявлення про зміну різкості і факторах, що впливають на результат.

Поради, інструкції та обслуговування Tormek

Друга і основна частина включає інструкції для кожного пристосування Tormek і приладдя, а також корисні поради з обслуговування та використання. Якщо ви знаєте, яке пристосування ви хочете знайти - не пропустіть ярлик покажчика продуктів на останній сторінці, це заощадить Ваш час.

Довідник Tormek також доступний для завантаження при реєстрації машини. 

Редакції та оновлення:

Редакція 10.4: представлені три нових алмазних кола: Diamond Wheel Coarse DC-250, Diamond Wheel Fine DF-250 і Diamond Wheel Extra fine DE-250. Представлена універсальна база MB-100, що дозволяє заточувати алмазні диски Tormek з боків. Представлений антикорозійний концентрат АСС-150. WM-200 оновлено новою шкалою для MB-100.

Редакція 10.3: Представлена модель машини Т-8. СВД-185 модернізується до СВД-186. SE - 76 модернізується до SE-77.

Редакція 10.1: СВС - 32 оновлено до СВС-38.

Редакція 10.0: Т-4 замінює модель Т-3. Представлений робочий килимок Tormek RM-533.

Редакція 9.9: СВД-185 оновлений для установки змінних фрез від 4 до 8 мм.

Редакція 9.8: представлений невеликий тримач ножа SVM-00. Дрібні оновлення і поліпшення.

Редакція 9.7: представлений монтажний комплект для настільного шліфувального верстата BGM-100. У комплект входить новий, більш широкий піддон з жолобом і магнітом для тяжіння сталевих частинок. Представлена нова гайка з шайбою EzyLock. Деякі глави перероблені і оновлені. Розділи "Безпека" і» запасні частини " видалені і тепер знаходяться в окремому буклеті, що поставляється з машиною.

Редакція 9.6: введені нові геометричні форми для наладчика токарного інструменту TTS-100, і ця глава була переписана, як і глави, присвячені шаблону для різака SVD-185 і Multi Jig SVS-50. У розділ "методи заточування токарних інструментів «додані»питання і відповіді".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Tormek