Інсектицидні пастки, пастки для комах

Як відомо, всі підприємства, діяльність яких пов'язана з продуктами харчування, зобов'язані максимально стежити за гігієною кожного робочого процесу. Ці вимоги прописані і зафіксовані в законодавчих і нормативних документах і ті, що перевіряють інстанції строго стежать за їх виконанням.

Мухи, комарі та інші комахи, особливо в теплий період, створюють велику загрозу гігієні на харчових підприємствах, тим самим ставлять під загрозу здоров'я людини, який в кінцевому підсумку споживає продукцію, тому, даному питанню варто приділити особливу увагу.

Для таких випадків існують знищувачі комах електричні. Вони відмінно справляються з такими проблемами.

Компанія «Фуд Пак Сервіс» пропонує знищувач комах двох виробників -  KT (Фінляндія) та Hendi (Польща). Обидва бренди виробляють якісну продукцію, яка відповідає всім стандартам якості.

Знищувачі документів електричні мають як правило міцний корпус зі сплаву алюмінію і вогнестійкої АВS-пластмаси, це гарантує повну безпеку на харчовому підприємстві. Матеріал не виділяє запахів ні за яких робочих (в приміщенні або на вулиці) температурах.Так ж, мухоловка електрична має 2 ультрафіолетові лампи по центру, яка і приваблює комах в пастку - в знищувач комах. Кожна модель інсектицидною пастки має певну потужність ламп і виходячи з цього - певний радіус ефективної дії - від 20W до 60W. З цього, при виборі враховуйте квадратуру приміщення.

Мухоловка електрична винищує комах шляхом ураження їх електричним розрядом в 2000-2500 V, який проходить по внутрішній решітці. Після чого, мухи, комарі та інші комахи падають в спеціальний нижній з'ємний лоток. Лоток відмінно миється та чиститься.

Кожен знищувач комах має ланцюжок для підвішування приладу, що убезпечить його експлуатацію в виробничих умовах. Хоч сила струму небезпечна тільки для комах, життя людині вона не загрожує, але сунувши палець між гратами травму отримати реально. Тому з цим обладнанням важливо дотримуватися правил безпеки.

Крім ресторанів, супермаркетів та інших харчових підприємств знищувач літаючих комах багато хто використовує на дачах та інших відкритих ділянках, як знищувач комарів. Розмістивши такий знищувач комах в альтанці, на літній терасі ви позбавите себе і ваших гостей від настирливих комарів, мошок і нічних метеликів. Знищувач комарів відмінно справляється зі своїми завданнями в подібних умовах, а при його виборі варто враховувати радіус дії і потужність ламп. Вішати знищувач комарів вартує не над зоною, де збираються люди, а безпосередньо на краю цієї зони, так як їх світло приваблює комах, а не відлякує.

Варто звернути увагу на те, що знищувачі комах не рекомендується розміщувати безпосередньо над робочими поверхнями. При ураженні електричним струмом тіло комахи може розлетітися на частини і потрапити в продукти харчування. Для таких випадків виробник Hendi має в асортименті знищувач комах на базі клейкої стрічки. Там так само використовуються ультрафіолетові лампи для того, щоб заманити комах, тільки без участі електричного розряду. Знищувач комарів всередині корпусу має липку стрічку до якої комахи прилипають і перестають бути загрозою у виробничому середовищі.

Якщо пік сезону літаючих комах - це літо, то на харчовому виробництві живе і мошкара і інші літаючі «шкідники» гігієни.

В асортименті компанії, під замовлення можна придбати водонепроникний знищувач комах, у якого радіус дії 300 м.кв. Він також має тримач з ланцюжка і призначений для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і на відкритих територіях, альтанках і т.п. Такі знищувачі комах електричні мають ступінь захисту від бризок IPX4 і ультрафіолетову лампу високої якості 25W BLB 3U.

Мухоловка електрична може працювати стабільно цілодобово. Вона не нагрівається і не вимагає «відпочинку». Особливо необхідний цей фактор на підприємствах з великими нескінченними обсягами виробництва.

Знищувачі комах електричні використовують не тільки безпосередньо на кухнях, вони також дуже необхідні на барних стійках, на продажних вітринах, де є відкритий доступ до готової їжі. На виїзних заходах також вони дуже корисні.

Знищувач комарів має змінні ультрафіолетові лампи, які також можна у нас придбати. Лампи замінюються без особливих зусиль. Робити це необхідно на відключеному від мережі пристрої.

Купити знищувач комах можна на нашому сайті або звернутися за телефонами вказаними на сайті. Наші менеджери обов'язково підберуть потрібну модель, яка відповідає вашим потребам. І зверніть вашу увагу на те, що компанія «Фуд Пак Сервіс» є прямим імпортером цієї продукції із заводів виробників, що означає - кращі ціни і якісний сервіс.