Прибиральний інвентар FBK (HACCP)

Бренди

Популярні товари категорії

У харчовій промисловості, а саме у виробництві, величезне значення має безпека життя людини. Потреба в безпеці харчових продуктів для людини полягає в захисті його здоров'я і здоров'я членів його сім'ї від небезпеки з боку продуктів харчування.

Це питання ідеально освоїла датська компанія FBK, яка в далекому 1887 року зробила перші кроки у виробництві прибирального інвентарю для харчових підприємств.

Найважливіше в такому інвентарі це, як вище було сказано - це безпека. Тому, вся продукція FBK виробляється за особливими технологіями.

Для її виробництва використовують спеціальний, нетоксичний пластик, стійкий до різних хімічних і не хімічних речовин і який абсолютно безпечний.

Весь інвентар для прибирання повністю відповідає вимогам НАССР.

НАССР - система аналізу небезпечних чинників та критичні точки контролю. Система ґрунтується на розумному застосуванні технічних, наукових принципів до всього ланцюга виробництва харчових продуктів: від поля (ферми) до столу.

FBK першими в світі ввели гаму продукції з 10 кольорів. Це ще краще допомагає уникнути перехресного забруднення на виробництві. Дане рішення дозволяє розділити заводи на більше колірних зон, горизонтально / вертикально, відділи / функції, продукти і т.д. Наприклад, в одному цеху використовують весь інвентар для прибирання тільки білого кольору, в іншому цеху - тільки синього, в наступному тільки зеленого і т.д.

Ще, у FBK є серія продукції, яка виявляється металодетектором.

Якщо раптом, наприклад, у виробництві хліба, в тісто впаде шпатель або якась частка від інвентарю, то їх виявлять за допомогою стандартного устаткування для виявлення металу на лінії. Такі вироби виготовляються за спеціальною технологією власної розробки з застосуванням добавок, які відповідають всім нормам допуску для контактування з харчовими продуктами.

Більшість виробів ФБК також видимі під рентгенівськими променями. Ряд виявляються виробів був спеціально розроблений для харчової і фармацевтичної промисловості.

В асортименті FBK широкий вибір продукції - це і щітки, і мітли, yoрші, совки і лопати, скребки і шпателі, відра, мопи і губки, водонапірні пістолети і труби, аксесуари.

Особливу увагу компанія приділила технології виробництва щіток. Вони існують різних розмірів, видів і з різною жорсткістю щітини (волокон).

Технологія кріплення волокон на щітках у компанії FBK унікальна і запатентована.

Є серія, в якій ворс закріплений не тільки за допомогою металевих кліпс а й зафіксовані смолою. Смола залита всередину і навколо кожної щетинки, забезпечуючи екстра захист від випадання одиничних волокон. Цей метод захищає від збору вологи і бруду в місцях кріплення пучків щетини.

Такий інвентар для прибирання призначений для приміщень з підвищеними вимогами до безпеки. Саме цього і вимагають норми безпеки на харчових підприємствах НАССР.

Даний метод забезпечує найвищу якість і довговічність.

Існують щітки з зовнішньою і внутрішньою різьбою.

Широкий ряд переваг прибирального інвентарю FBK значно підвищує його конкурентоспроможність. це:

- Виконання всіх новітніх правил і норм для виробів, які будуть використовуватися в харчовій промисловості.

- Висока якість, зроблено для використання в промисловості.

- Тривалий термін експлуатації, в 5-10 разів довше ніж у виробів стандартної якості.

- Термостійкість основної частини виробів - до + 134 ° C.

- Витримують температури до -30 ° C.

- Вироби можна стерилізувати.

- Стійкі до більшості хімікатів.

- Гладка поверхня = швидке висихання = уникнення розмноження бактерій.

- Вироби доступні в 10 кольорах.

Купити збиральний інвентар FBK можна як на нашому сайті, так і оформивши замовлення по телефону у наших менеджерів.

Прибиральний інвентар найкраще зберігати на спеціальних тіньових стендах, які ви теж можете замовити у компанії «Фуд Пак Сервіс».

Тіньові стенди розроблені для розміщення конкретних потреб клієнта і призначені для підтримки впорядкованого і функціонального режиму.

Вони зроблені з міцного композитного глянцевого матеріалу. Виглядають акуратно і естетично. Їх поверхня покрита безпечним спеціальним матеріалом, за рахунок якого вони добре миються і відштовхують воду, в результаті чого стенди НЕ размокают і в них не розмножується несприятливих мікробне середовище.

Кольори тіньових стендів відповідають приладдю, що необхідно для використання їх в різних зонах виробництва. Є можливість нанесення логотипу компанії.

Весь клінінговий інвентар для підприємств, призначений для використання в областях виробництва продуктів харчування, виконує найновіші вимоги і правила ЄС. Вироби, які призначені для контакту з харчовими продуктами пройшли міграційні випробування.