Polkars - професійні кухонні ножі

Лезо Polkars для реберного ножа 20мм
Ніж обвалювальний Polkars №1 125 мм
Ніж кухонний Polkars №40 125мм
Ніж обробний Polkars №17 125мм
Ніж жилувальний Polkars №6 250мм з червоною ручкою
Ніж кухонний Polkars №40 125мм з синьою ручкою
Показано з 1 по 15 із 340 (всього 23 сторінок)

Професійні ножі Polkars — це якість та практичність у ваших руках. Польська компанія є однією з найбільших у сфері виробництва різальних інструментів для обробки маса в Європі. Продукція бренду має чимало сертифікатів та відзнак, таких як ISO 22000, PZH (від Національного інституту гігієни) та ЕЕС (Директиви 80/950 та 89/109). Результатом багатолітньої співпраці з м’ясопереробними підприємствами та оптовими замовниками стала висока якість виробів.

Купити професійні ножі в Україні цієї торгівельної марки пропонує наш інтернет-магазин. У розділі представлені сотні моделей, кількість яких постійно збільшується.

Ножі Polkars — увага до кожної деталі

Фірма Polkars S. C. була заснована у 1981 році. За чотири десятиліття вона здобула колосальний досвід у створенні ножів для м’ясної промисловості. Інженери бренду продовжують і далі ретельно розробляти дизайн кожної моделі, беручи до уваги вподобання та потреби користувачів. Для цього компанія використовує:

  • високоякісні матеріали;
  • спеціалізовані виробничі технології;
  • багатоступеневий контроль якості.

На стадіях купівлі сировини, створення заготовок чи випуску готово товару спеціалісти скрупульозно перевіряють, наскільки кожний професійний ніж для м’яса відповідає встановленим стандартам та нормативам. Крім того, для виробництва клинків фірма закуповує високолеговану сталь. До складу сплаву входять ванадій та молібден, які покращують:

  • зносостійкість полотна;
  • різальні властивості крайки;
  • стійкість виробу до корозії.

Загартовування сталі проводять декількома етапами до твердості 55-59 HRC. Такий спосіб оброблення надає інструменту особливої міцності, а також пластичності. Лезо заточують надточним устаткування під кутом 30˚, аби отримати гострий, немов бритва, край.

Фірмові ножі для м’ясокомбінату мають унікальний ергономічний дизайн. Руків’я виливають з ударостійкого поліпропілену, поверхня якого є протиковзкою. Завдяки вдало підібраній формі ножі для оброблення туш надійно лягають до долоні, тому при довготривалому виконанні монотонної роботи не викликають важкості у кисті. Все це спонукує тисячі клієнтів знову і знову купувати ножі Polkars.