Професійні ножі м'ясника

Ніж обвалювальний Dick 8 2982 130 мм синій
Ніж обвалювальний Dick 8 2982 150 мм синій
Ніж обвалювальний Polkars №1 125 мм
Ніж обробний Polkars №17 125мм
Ніж обвалювальний Polkars №4 150мм
Ніж обвалювальний Eicker 97.513 130 мм жовтий
Ніж для зняття шкіри Dick 8 2264
Ніж жилувальний Polkars №6 250мм
Ніж обробний напівгнучкий Polkars №17 125мм
Ніж обробний Polkars №23 210мм
Ніж жилувальний Polkars №43 260мм
Ніж обробний Eicker 27.540K 260 мм жовтий (з насічками)
Ніж обвалювальний Polkars №2 150мм з чорною ручкою
Ніж обвалювальний Polkars №11 175мм
Показано з 1 по 15 із 224 (всього 15 сторінок)

Для оброблення м’яса, яке має доволі волокнисту структуру, потрібні особливі інструменти. Спеціальні ножі для м’ясної промисловості дозволяють легко та швидко обробляти тушки тварин та сортувати філе. Ми пропонуємо широкий асортимент ножів для м’ясокомбінату від провідних європейських брендів. Відмінна якість в тандемі з неперевершеними різальними властивостями — головні переваги продукції.

Ніж м’ясника на вибір

Лише за одну зміни м’ясник робить близько декількох тисяч рухів ножем. При цьому іще декілька десятків приходиться на обробку леза мусатом. Враховуючи таке шалене навантаження на руку, а також інструмент, виробники пропонують наступні моделі спеціальних ножів для м’ясників:

  • для зняття шкіри;
  • оброблювальні;
  • обвалювальні;
  • жилувальні.

Всі ці варіанти представлені на нашому сайті у відповідних розділах. Моделі відрізняються конструктивними особливостями, формою та брендом. Завдяки тому, що спеціальні ножі для м’ясників відповідають високим стандартам якості, вироби мають особливу зносостійкість:

  • крайка не стирається, не деформується;
  • лезо тривалий час не тупиться;
  • край легко корегується мусатом.

Вказані характеристики досягаються шляхом провадження інноваційних технологій. На всіх етапах виробництва — від постачання сировини до пакування — кожний професійний ніж для м’яса проходить ретельну перевірку. На спеціальному лазерному устаткуванні проводиться тестування кута заточки, аби він був максимально точним. Закуповується лише високолегована сталь, загартована до твердості 55-58 HRC.

Мотивована команда спеціалістів старанно продумує дизайн кожної деталі виробу. Особлива увага приділяється ергономічності руків’я, котре дозволяє працювати з інструментом протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми.

Натомість наше завдання — запропонувати вам найактуальніші варіанти за доступною ціною, аби ви змогли купити ніж м’ясника з особливим задоволенням.