Стерилізатори для ножів Bimer

Стерилізатор для ножів озоновий Bimer 921
Стерилізатор для ножів озоновий Bimer 721 CR
Стерилізатор для ножів ультрафіолетовий Bimer 725 SM
Стерилізатор для ножів ультрафіолетовий Bimer 100 SM
Стерилізатор для ножів ультрафіолетовий Bimer 100 CR
Стерилізатор для ножів озоновий Bimer 721 SM
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Купити озонові та ультрафіолетові стерилізатори для ножів і інші прилади для знезараження посуду, інструментів необхідно своєчасно. Чистота - запорука здоров'я. Це гасло дуже актуальне для підприємств харчової промисловості, супермаркетів, консервних заводів, м'ясокомбінатів та інших установ, які стикаються з продуктами харчування. У разі недотримання санітарних норм підприємства можуть оштрафувати або закрити. Але уникнути суворого покарання можна.

Купити кухонні стерилізатори для ножів Bimer потрібно для знезараження ріжучих приладів, ціна яких відповідає якості. Це обладнання, яке вже зарекомендувало себе з кращого боку надійним помічником у вирішенні питання санітарії. Пристрій іспанського походження дозволяє проводити обробку, що щадить ріжучий інструмент за допомогою низькотемпературного озону. У вас не виникне проблем з пошуком запчастин і витратних матеріалів. Знезараження від мікробів і бактерій займає всього півгодини. Озон має високу ступінь проникнення, разом з тим, газ надає щадну дію на приладдя, що стерилізується. Стерилізатор для ножів виконаний у формі прямокутного короба з нержавіючої сталі. Його можна закріпити на будь-якій поверхні. Процес монтажу дуже простий. Пристрій споживає мінімум енергії. Усередині кріпляться ножі за допомогою спеціальних магнітних перекладин. Одночасно можуть поміщатися до 12 виробів, на які не відбувається ніякого негативного впливу. Камера має вертикальне завантаження і компактні розміри, що дозволяє її легко вписати навіть в невелике приміщення. Аналогічна технологія з озоном використовується в медицині, що свідчить про високий рівень гігієни, який забезпечує озоновий стерилізатор. Своєчасна обробка ріжучих приладів сприяє підвищенню якості продуктів, допомагає збільшити терміни зберігання.

Серед переваг використання стерилізатора для ножів з озоном можна відзначити те, що для обробки потрібно мінімум часу. Немає складнощів з утилізацією відпрацьованих реагентів. Газ не робить негативного впливу на навколишнє середовище і людину. Не потрібно проводити додаткову аерацію повітрям або зайві ополіскування. Це екологічно чистий і безпечний процес, який повністю автоматизований.