Ножі для устриць

Ніж для устриць Fischer №513 з чорною ручкою
Ніж для устриць Fischer №513 з синьою ручкою
Ніж для устриць Fischer №517
Ніж для устриць Fischer №515 60мм
Ніж для устриць Fischer №511 50мм
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Ніж для устриць призначений для швидкого розкривання панцира молюсків. Інструмент оснащений коротким товстим клинком, котрий має одну або дві загострені сторони. Спеціальна захисна гарда у вигляді щитка захищає руку від порізів під час виконання силових робіт. Крім того, вона дає змогу добре спертися на виріб. Вигідно купити ніж для устриць пропонує наш інтернет-магазин. В цьому розділі представлені моделі різноманітних конфігурацій.

Надійний інструмент у ваших руках

Наша компанія співпрацює з провідними виробниками Європи. Тому вся продукція відзначається високою якістю та повністю відповідає чинним стандартам НАССР і СЕ. Деякі ножі для устриць оснащені руків’ями з міцного поліпропілену, інші — з дерева. Пластик має спеціальні рельєфні вставки для більш надійного хвату. Характерною ознакою всіх рукояток служить антиковзке покриття, яке перешкоджає сковзанню долоні у процесі роботи. На додачу у нашому каталозі зібрані різні моделі ножа для устриць:

  • у формі видовженого трикутника;
  • у вигляді піки;
  • з однією або з двома загостреними сторонами.

Завдяки цьому майстер зможе підібрати для себе відповідний інструмент, беручи до уваги свої вподобання та різновид оброблюваних молюсків. Кожен клинок таких професійних кухонних ножів виготовлений з нержавіючої хромованої сталі. В легованому сплаві присутні домішки ванадію та молібдену. Зазначені елементи не дозволяють клинку, загартованому до твердості 55-57 HRC, сколюватися чи деформуватися під час використання. До того ж виріб є стійким до ударів та корозії, а також до впливу високих температур. Таким чином, ніж для устриць ідеально підходить для миття у посудомийній машині.

Доступні ціни дають вам змогу придбати продукцію високої якості від європейських виробників у потрібній кількості.