Вакуумні пакувальники Marlin

Вакуумний пакувальник Henkelman Marlin 90
Вакуумний пакувальник Henkelman Marlin 52
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Вакууматор Marlin перш за все використовується на підприємствах зі значними обсягами виробництва. Завдяки потужному вакуумному насосу Busch з продуктивністю 40-100 м³/год машина справляється з усіма поставленими задачами. До того ж апарат розрахований на 24-годину робочу зміну. З цієї причини наша компанія рекомендує купити промисловий вакууматор Marlin для м’ясокомбінатів, рибних заводів, овочезаготівельних господарств, а також підприємств з виробництва сиру.

Переваги серії

Все обладнання бренду Henkelman виготовлено з нержавіючої сталі AISI 304. Сплав, розроблений вченими американського інституту American Iron and Steel Institute, відомий своєю неймовірною стійкістю до корозії. Хром та нікель, що входять до складу сталі, забезпечують професійному вакууматору незрівнянну міцність та феромагнетичні властивості. На додачу всі електричні елементи системи захищені від проникнення пилу та вологи за класом ІР-65. Крім того, для серії Marlin доступні такі функції:

  1. Газонаповнення. Спеціальний склад інертного газу вприскується до пакета, аби збільшити термін зберігання товару.
  2. М’яке обтискання. Система додаткової вентиляції сприяє кращій захищеності продуктів та пакетів від пошкоджень.
  3. Сенсорне управління. Надається можливість встановити час, тиск вакууму та газу у процентному співвідношенні.
  4. Точка кипіння. Вакуумний пакувальник для виробництва має датчик, який визначає фазу кипіння рідини в продуктах. Таким чином, їжа не зсихається та тривалий час не псується.
  5. Різні конфігурації запаювальних планок. Крім стандартної подвійної запайки, машини комплектуються (опції) широкими планками та пристроями для відрізування.

Для отримання найвищої якості пакування компанія Хенкельман використовує конвексні (круглі) струни замість пласких. Завдяки таким конструктивним особливостям здійснюється максимально сильний тиск на упаковку. Так, у процесі зварювання залишки їжі просто ліквідуються з тих місць, що знижує ризик розвакуумування пакетів. Крім того, запаювальні планки легко та швидко знімаються. Це дає змогу підтримувати гігієнічність професійного вакуумного пакувальника на високому рівні.

Інша сторона вакууматора

Система пристрою підтримує 10 програм, які змінюються та зберігаються у пам’яті машини. При цьому вони доступні 6 мовами. За допомогою кнопки СТОП завжди є можливість зупинити цикл повністю або лише на певний час. Спеціальна програма для обслуговування помпи дозволяє слідкувати за станом насосу. Тут також передбачена функція його просушування для збільшення тривалості терміну служби техніки. Аби промисловий вакуумний пакувальник працював без перебоїв, своєчасно проводиться:

  • заміна оливи;
  • профілактика нагрівальних елементів;
  • перевірка вихлопних фільтрів.

Крім технічного обслуговування, обов’язково використовуються вставки для регулювання висоти камери запаювання. Деякі з них призначені для пакування рідких продуктів. Прозора кришка дає змогу спостерігати за процесом вакуумування та втрутитися, якщо щось піде не за планом. Можливість купити вакууматор з прекрасним співвідношенням ціна-якість пропонує наш інтернет-магазин.