Вакуумні пакувальники Titaan

Вакуумний пакувальник Henkelman Titaan 2-90
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Двокамерний вакууматор серії Titaan — це повністю автоматизоване устаткування. Подача продукції здійснюється за допомогою конвеєра, при цьому кришка автоматично закривається та відкривається. Такий високопродуктивний промисловий вакуумний пакувальник є ідеальним рішенням для великого виробництва. Машина працює безперебійно 24/7 завдяки якісному виконанню. Оператору лише потрібно розкладати пакети та слідкувати за процесом.

Вакууматори Henkelman суттєво додали

Вакуумний запайщик Henkelman автоматизованої серії Titaan повністю модернізований та оснащений останніми технологіями. Інженери компанії розробили вдосконалену систему управління обладнання. Кожна модель машини має такі особливості:

  • LED дисплей, який демонструє процес створення пакування;
  • меню російською мовою;
  • підтримка 20 програм (опції можна змінювати залежно від вимог упаковки);
  • покращена функція м’якого обтискання.

Ця лінійка має спеціальні програми. Наприклад, відкачування повітря з камери здійснюється поступово. Завдяки такому ступеневому вакууму продукт зберігає свої початкові характеристики. Тому навіть у герметичній упаковці товар здається свіжим та апетитним. Ці професійні вакууматори підтримують Опцію для червоного м’яса. Унікальна розробка дозволяє уникнути накопичення рідини або повітря (у вигляди краплинок чи бульбашок).

Програма Газ плюс створена спеціально для того, аби оброблювані продукти не склеювалися. Варто також згадати про різноманітні системи запаювання: широка, біактивна, подвійна та з відрізанням, котрі дозволять значно розширити можливості будь-якого виробництва. Необхідність купити промисловий вакууматор Henkelman зумовлена не тільки вище згаданим функціоналом техніки.

У світі заліза та ергономічності

Довгий строк служби визначається якістю виконання устаткування. Для отримання високих показників у цьому питанні виробник Хенкельман використовує лише сталь AISI 304 для виробництва корпусу та камери кожної моделі апарата для вакуумування продуктів. Цей сплав не чутливий до всіляких агресивних середовищ, а також пошкоджень (ударів чи подряпин). Внаслідок цього конвеєрними станціями послуговуються в будь-яких умовах. На додачу всі струмопровідні елементи електроустаткування мають найвищий ступінь захисту IP-65. В результаті промисловий вакууматор стає повністю безпечним для використання. До інших переваг серії Titaan відноситься:

  • механізм запайки, вмонтований в кишку;
  • силіконові тримачі, що легко знімаються;
  • вставки для регулювання висоти камери;
  • високопродуктивний насос Busch (Німеччина) зі швидкістю відкачування повітря 302 м³/год;
  • тривалість циклу: 30-45 секунд.

Професійний вакуумний запайщик також відзначається неймовірною ергономічністю. Кришка оснащена спеціальним механізмом для покращеної амортизації, який забезпечує легкість роботи з машиною. Поверхня апарата пласка та без гострих кутів. Такі конструктивні особливості дозволяють швидко та якісно очищати обладнання, аби надати виробництву оптимальну гігієнічність. Додатково в ПЗ вмонтовані програми обслуговування помпи та нагадування про заміну оливи. Купити вакуумний пакувальник за останнім словом техніки можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.