Захисні рукавиці

Рукавиця текстильна Bluecut Lite розмір L
Рукавички SKY (Бавовна) 0360-9
Рукавиця текстильна Bluecut Pro розмір L
Рукавиця текстильна Niro S Pure 1004 розмір M
Рукавиця текстильна Bluecut Lite розмір М
Рукавиця текстильна Bluecut Pro розмір M
Рукавиця текстильна Bluecut Pro розмір S
Термостійкі рукавички CHARGUARD 8814-9
Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)

захисні рукавиці

Захисні рукавиці допомагають захистити шкіру рук від впливу агресивних зовнішніх середовищ - хімічних компонентів, термічних перепадів та іншого. Купити захисні рукавички можна в якості індивідуального засобу захисту кистей і пальців. Важливо пам'ятати, що всі засоби індивідуального захисту для рук мають і позитивні, і негативні характеристики. До позитивних якостей захисних рукавичок можна віднести їх дію, спрямовану на створення перешкоди між агресивним середовищем і людським тілом, а до негативних - зниження через них відчуття дотику долонь і можливості вільних маніпуляцій рук.

Допустимі показники захисних рукавичок

Всі рукавички захисні, які допускаються до продажу, повинні проходити ряд випробувань, згідно з якими встановлюються допустимі критерії їх впливу на нормальне положення і чутливість кистей рук. Так, стандартом EN420 встановлюється допустимий рівень зниження хапальної активності пальців при надяганні захисних рукавичок для рук. При випробуваннях людина в рукавичці намагається взяти сталеві циліндричні предмети різного розміру тричі протягом 30 секунд. Найменший розмір зразка, який він зможе взяти таким чином, і буде показником хапальної здатності конкретних захисних рукавичок. Для проведення досвіду застосовуються зразки діаметром 5,0, 6,5, 8,0, 9,5 і 11,0 мм, кожному з яких присвоєно номер від 1 до 5, де 11 мм - це перший по порядку номер, а 5 мм - п'ятий.

Також дуже важливим показником, що характеризує якісність захисних рукавичок, є їх водонепроникність. У саме вироби вливається вода, недоливу до краю 5 см, і залишають в підвішеному становищі на півгодини. При відсутності ознак витоку води за цей час вироби вважаються відповідними нормами водонепроникності.

Класифікація засобів захисту для рук

Робочі захисні рукавички для рук прийнято класифікувати за способом виробництва і призначенню виробу. За способом виробництва захисні рукавички можуть бути зварні, в'язані, швейні, умочувальні. Останній вид може проводитися з в'язаних або швейних. Також всі захисні рукавички можуть виконуватися із застосуванням основи і без неї.

Швейні вироби для захисту рук виробляють з нетканих полотен, трикотажу, шкірозамінників або натуральної шкіри. Такі захисні рукавички для рук покликані вберегти шкіру від абразивів, механічних впливів, термоперепадів, забруднень різного характеру.

Трикотажне полотно захисних рукавичок допомагає вберегти руки від порізів, стирання, опіків електродуги, занадто низьких температур. Полімерні захисні рукавички з плівки з текстильної основою можуть забезпечувати захист від численних факторів, в залежності від власної конструкції і різновиду полімеру:

·         Від радіоактивних частинок пилу, випромінювань іонізуючого характеру;

·         Від механічних пошкоджень, в тому числі, і проколів, стирання, розривів, порізів;

·         Від хімічного агресивного середовища у вигляді кислоти, луги, нафтопродуктів, тваринних жирів, масел, розчинників;

·         Від ударів електрострумом і від впливу різних мікроорганізмів.

Захисні рукавички без основи виробляються за допомогою переміщення моделі руки в рідкий латексний або нітриловий розчин. Перевагою рукавичок без основи є підвищена тактильна чутливість рук при їх надяганні. Купити захисні рукавички такого плану можна з бавовняним напиленням і без нього.

Рукавички захисні з бавовняної основою максимально комфортні при носінні. Бавовняна основа здатна забезпечувати додатковий рівень теплоізоляції, а також поглинати зайву вологу при роботі. При виборі поліестерної основи рукавичок користувач отримує високий комфорт носіння в поєднанні з посиленою міцністю по відношенню до розтягування і перетирання. Нейлонова основа робить ці рукавиці самими еластичними з усіх різновидів. Такі рукавички довговічні, їх також можна легко прати.

Вимоги до якості

Захисні рукавиці завжди вибираються по ряду вимог, яким вони повинні відповідати. При низькому рівні захисних функцій в придбанні захисних рукавичок відпадає необхідність, тому для забезпечення надійного антітравматіческого ефекту кожна пара захисту повинна відповідати таким критеріям:

·         У будь-яких рукавичок пропускна здатність основи по відношенню до всіх видів подразників повинна бути нульовою;

·         Купити захисні рукавички можна при їх високій стійкості до зношування і пошкоджень;

·         Рукавички повинні використовуватися з легкістю, при їх носінні не повинно виникати дискомфорту;

·         Якісні захисні рукавички можливо використовувати багаторазово;

·         Надягати, знімати і носити захисні рукавички для рук повинно бути просто і легко.

Найкраще всім вишезаявленним вимогам відповідають захисні рукавички з нітрит. Виробники випускають величезну кількість різновидів захисту для рук - багатошарові або одношарові, з підкладкою, з манжетами, з покриттям всієї поверхні рукавички або з частковим покриттям, всіляких довжин і товщини. Захисні рукавички високої якості легко вбережуть руки від будь-яких агресивних зовнішніх середовищ, перепадів температур, механічних уражень.

Для підбору оптимального варіанту захисту важливо враховувати ті умови праці, в яких захисні рукавиці будуть експлуатуватися. Так, для роботи в умовах контакту з кислотами відмінно підходять одношарові моделі або ті, що мають часткове покриття. При контакті з джерелами тепла кращим вибором стане захист для рук багатошарового типу. Для перевірки цілісності моделей рукавичок можна їх протестувати. Для тесту в рукавичку вдувається повітря, потім вона згортається, починаючи від заснування, і поміщається в посудину з водою. Наявність бульбашок на поверхні води говорить про те, що цілісність рукавичок порушена, і застосовувати їх більше не можна.

Купити різні моделі захисних рукавичок пропонує інтернет-магазин Фуд Пак Сервіс, де представлений широкий асортимент захисту за прийнятними цінами.