Рибочистки електричні

Гнучкий вал KT-S51 150 см до рибочистки KT-S
Рибочистка KT-S

Рибочистка KT-S

56 970.57 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Електрична рибочистка призначається для швидкого та ефективного очищення риби від луски. Унікальні конструктивні особливості дозволяють активно послуговуватися пристроєм протягом усієї зміни. Промислова рибочистка оснащена прозорою кришкою для максимальної гігієнічності. Ергономічний дизайн руків’я дозволяє оператору продуктивно працювати тривалий час. Техніка виробництва Koneteollisuus (Фінляндія) відповідає всім стандартам СЕ.

Електрична рибочистка для професіоналів

Унікально сконструйована насадка дає змогу обробляти великі обсяги риби швидко та без зайвих зусиль. Робочий механізм має м’які підшипники, що відзначаються високою водонепроникністю. Кожна частина пристрою захищена від проникнення вологи сучасною системою ізоляції. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Такі характеристики збільшують термін служби професійної рибочистки з кришкою. Завдяки компактним розмірам пристосування встановлюється на столі або кріпиться до стіни. Виробник пропонує декілька варіантів насадок:

  • стандартну;
  • для горбуші;
  • для риби за великою лускою.

Руків’я добре лягає до руки, однак на нього не можна занадто натискати, інакше пошкодиться шкіра. При великих скупченнях луски електричні рибочистки потребують регулярного промивання під проточною водою. У таких випадках апарат обов’язково вимикається. Також варто слідкувати, аби гнучкий вал не перегинався.

Купити рибочистку в Україні від європейського виробника можна на нашому сайті. Менеджери нададуть повну інформацію про кожну обрану модель.