Термозбіжні машини Henkelman

Термозбiжний танк Henkelman DT 60
Термозбiжний танк Henkelman DT 100
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Термозбіжна машина широко використовуєме пакувальне обладнання. Холодильні камери працюють завдяки впливу температури на пакувальний пакет який стискається, тим самим щільно облягаючи продукт.

Термоусадочне обладнання - часто використовується у виробництві ковбас, так як упаковка за допомогою термоусадочної машини, збільшує термін зберігання продукту і зручність транспортування.

Термозбіжна машина легко впорається з безперервною упаковкою великої кількості пакетів.

Термозбіжна упаковка може бути виконана для усадки в одному напрямку (однонаправленому) або в обох напрямках (двохнаправленному).

Плівки розтягуються, коли вони теплі, щоб орієнтувати молекули від їх початкового випадкового малюнка. Охолодження плівки встановлює характеристики плівки до тих пір, поки вона не буде розігріта: це призводить до її зменшення до початкових розмірів.

Особливості термозбіжної машини:

- термозбіжні танки використовують систему покрокової усадки. Стиснення і ущільнення одночасно, потрібен тільки один оператор.

- Термоупаковочная машина має цифрову панель на англійській та інших мовах.

- Точне налаштування температури усадки в опції цифрових налаштувань.

- Термозбіжний апарат має твердотільні реле для збільшення терміну служби електричних компонентів

- Пакувальна машина в термоусадочну плівку має регулювання висоти для різної висоти продуктів і регульований завантажувальний лоток.

- Плівковий перфоратор для оптимального зовнішнього вигляду продукту, стандартні ніжки з роликами для легкої мобільності.

- Стандарт якості ISO 9001 з підтвердженням відповідної норми.

- Маркування CE, гарантія на запасні частини і післяпродажне обслуговування, а також річна гарантія на деталі без зносу.

- Щоб пакування в термозбіжну плівку було більш ефективне цільова температура може бути зафіксована. Залежно від тривалості циклу, необхідний розрахунок потужності проводиться автоматично.

- Термозбіжні машини оснащені системою інтелектуального ущільнення; сила ущільнення фіксована, навіть якщо періоди циклу змінюються.

- Усе термозбіжне обладнання має багаторазовий термін служби гумової прокладки, тефлону і кераміки.

- Термозбіжні машини працюють без диму з постійною температурою леза для здоров'я оператора і навколишнього середовища.

- Термопакувальне устаткування покращує якість пакування завдяки кращій герметизації і усадці.

Пакування в термоусадочну плівку може бути досить складним за своєю структурою. Велика частина плівки, що використовуються для термозбіжної та розтяжної упаковки, відносяться до поліолефінового ряду. Це термопакувальне встаткування використовує плівки з поліетилену, який є щільним матеріалом.