Гастроємності GN

Контейнер для м'яса Hendi 290x160x35 мм
Контейнер для м'яса Hendi 280х210х60 мм
Кришка для гастроємності GN Budget Line 1/9 176х108 мм
Гастроємність GN 1/2 12.5л 325x265x200 мм
Гастроємність GN Budget Line 1/9 176х108х100 мм
Гастроємність Profi Line GN 1/3 4л 325x176х100 мм
Гастроємність GN Budget Line 1/2 325х265х20 мм
Гастроємність Ekber GN 1/4-150 265х162 мм
Гастроємність Stellinox 300х210х10 мм
Гастроємність Kitchen Line GN 1/4, 2,8 л, 265x162x100 мм
Гастроємність Hendi GN 1/3 H100 з поліпропілену HACCP
Кришка Budget Line для GN 1/3
Гастроємність GN 2/3 1.5л 354x325x20 мм
Гастроємність Kitchen Line GN 1/6 1л 176x162x65 мм
Показано з 1 по 15 із 150 (всього 10 сторінок)

Гастроємності, що виробляються з нержавіючої сталі, використовуються під час теплової обробки продуктів. Їх розміри уніфіковані, тому вони можуть бути використані для обладнання різних торгових марок. Стандартним є розмір GN 1/1 (530х325 мм), від якого виробляються наступні розміри: 2/1, 1/2, 2/3, 1/3, 1/4, 1/6, 1/9. Висота також стандартизована і може бути 2; 4; 6,5; 10; 15 і 20 см. Гастроємності використовують у конвекційних печах, пароконвектоматах, холодильниках, лініях роздачі, вітринах, а також на різних підприємствах громадської та підприємств торгівлі, які використовують теплові вітрини, холодильні шафи, тележки, холодильні камери, стеллажі та інше.

Переваги гастроемкостей з нержавіючої сталі:

  • стійкість до корозії та виникнення негативних зовнішніх факторів;
  • можна використовувати в печах різних типів;
  • прості в експлуатації та догляді;
  • відрізняються привабливим зовнішнім виглядом;
  • створюють максимальний контакт з поверхневою плитою, тим самим скорочуючи час підготовки їжі, та відповідно, затрати на електроенергію.

У нас Ви можете придбати гастроемкості з нержавіючої сталі оптом і в роздріб, повністю забезпечивши своє підприємство необхідним якісним інвентарем. Ми здійснюємо продаж гастроємностей з нержавіючої сталі від перевірених виробників на протязі багатьох років підтверджуючих якість своєї продукції.

Що таке контейнери GN?
На професійній кухні важливо, щоб їжа зберігалася безпечним і відповідальним чином. Тому високоякісні контейнери для зберігання дуже важливі. Контейнери GN розроблені з урахуванням цієї важливої ​​мети. Ці контейнери з нержавіючої сталі неймовірно гігієнічні, їх легко складати в штабелі та легко маркувати. Таким чином, ви можете відстежувати, що саме ще є на складі та скільки часу можна безпечно зберігати збережені продукти, перш ніж їх потрібно буде утилізувати. Завдяки міцному матеріалу цих контейнерів ви можете використовувати їх у будь-який спосіб. Ви також знайдете вибір доступних розмірів, а також можна придбати відповідні кришки, щоб ви могли бути впевнені, що продукти завжди надійно зберігаються.

Для чого можна використовувати контейнери GN?
Контейнери GN – це універсальний інструмент, який можна використовувати як для зберігання, так і для приготування їжі. Матеріал, який використовується для виготовлення харчових контейнерів GN, може комфортно витримувати як високі, так і низькі температури, що робить їх придатними для використання в холодильниках, а також у духовках. Ви можете використовувати ці контейнери як систему зберігання для своєї комори або використовувати їх, щоб довше зберігати залишки свіжими в холодильнику. Коли ви прагнете повернутися до цих залишків, вам не доведеться турбуватися про перехід на іншу миску або блюдо, щоб розігріти свій рецепт. За допомогою цих лотків GN можна з’їсти недоторкану картоплю з одного прийому їжі через кілька днів. З нетерпінням чекайте, коли піднос за лотком з смаженими овочами буде приготований досконало, а залишки м’яса можна розігріти з незмінно смачними результатами.

На що звернути увагу при покупці контейнерів GN
Вирішення того, який контейнер GN найкраще підходить для вас, залежить від того, що ви збираєтеся з ними робити. Вони бувають різних розмірів, від майже плоских моделей до альтернативних, які мають глибину 20 сантиметрів. Плоскі та неглибокі лотки є підходящим вибором для натирання посуду на водяній бані, тоді як більш глибокі лотки є хорошим вибором для зберігання великої кількості їжі. Перед покупкою ви також повинні подумати, яке місце у вас є в холодильнику та коморі. Якщо ви приділите час, щоб розглянути розміри, з якими працюєте, ви зможете оптимізувати потенціал зберігання та максимально використати кожну полицю та запасну поверхню на вашій кухні. Більше того, ці кухонні предмети першої необхідності легко складати між собою, що ще більше додає їх переваги заощадження місця.

Як правильно чистити контейнери GN
Ключовою перевагою контейнерів GN є те, що вони виготовлені з нержавіючої сталі. Цей конкретний матеріал дуже легко чистити, що дає вам набагато більш гігієнічний варіант для приготування та зберігання їжі. Усі окремі частини контейнерів GN можна мити в посудомийній машині. Щоб почати очищення, просто очистіть контейнери від будь-якого вмісту їжі та змийте стійкі залишки в раковині. Коли ви це зробите, ви можете додати їх до решти завантаження в посудомийній машині та чекати бездоганного результату в кінці циклу. Знайшли стійкі залишки їжі, які не зрушуються з місця? Просто замочіть відповідний контейнер у мильній воді, перш ніж додавати його в посудомийну машину для більш глибокого очищення. Переконайтеся, що контейнери ретельно висушені, перш ніж використовувати їх знову для приготування посуду або зберігання їжі.