Кольчужні рукавиці Niroflex

Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір L
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex FM+ розмір XL
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір M
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір XL
Кольчужна рукавиця Niroflex 2000 розмір S
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex FM+ розмір XS
Показано з 1 по 15 із 84 (всього 6 сторінок)

Кольчужні рукавиці

Кольчужні рукавички є надміцні сталеві пристосування, за допомогою яких можна надійно захистити руки, виконуючи завдання, в ході яких існує ризик механічного пошкодження кистей. Будь-яка кольчужна рукавичка зроблена з дуже міцної сталі, волокна якої особливим чином переплітаються і закріплюються за допомогою плазмового зварювання для посилення зносостійкості продукції. Рукавички кольчужні не сковують рухи рук при роботі в них, оскільки виконуються з урахуванням ергономічних вимог. Використовуються кольчужні рукавички в багатьох галузях.

Сфера застосування

Кольчужні рукавички застосовуються в багатьох сферах, наприклад, в медицині, харчовій промисловості, машинобудуванні, сільськогосподарської галузі та інших. Працівники підприємств, які за своїми функціональними обов'язками змушені виконувати травмонебезпечні для рук роботи, повинні кольчужні рукавички купити обов'язково.

У харчовій промисловості купити кольчужну рукавицю необхідно, перш за все, на м'ясокомбінати обвалювальникам м'яса. У даній галузі кольчужні перчатки захищають руки співробітників від проколів, порізів та інших пошкоджень, що отримуються при роботі з колючо-ріжучими предметами в процесі оброблення риби і м'яса.

Крім м'ясокомбінатів, кольчужні рукавиці використовуються при обробленні ножами устричних раковин. Кольчужна рукавиця, купити яку слід для даного виду діяльності, повинна володіти деякими особливостями, в числі яких варто назвати харчовий високоякісний матеріал на основі нержавіючої сталі. Через те, що купити кольчужну рукавичку для кухні можуть дозволити собі далеко не всі організації, в Європі давно вже застосовується спеціальне визначення - «різдвяна долоня» по відношенню до того, хто обробляє устриці без надягання рукавичок кольчужних і має характерні рани від устричного ножа .

Характеристики кольчужної рукавиці

Кольчужні рукавички можуть вироблятися в декількох типових розмірах, які допоможуть будь-якому користувачеві максимально убезпечити себе при роботі в них. Кожна кольчужна перчатка оснащується різнокольоровими ремінцями, які характеризують розміри виробу, щоб перед тим, як купити кольчужну рукавичку, її не потрібно було приміряти.

Рукавиці кольчужні завжди виконуються в двосторонньому варіанті. Якщо вивертати виріб в різні боки, його можна одягнути то на праву, то на ліву руку. Кольчужні рукавички купити можна в п'ятипалому або трипалому виконанні, по-різному захищає кисті рук. В процесі носіння таких рукавичок у людини не виникають незручності, оскільки вироби гнучкі, в них відсутні обмеження для долонь і пальців рук. Трипала кольчужна рукавичка не прикриває безіменний палець і мізинець, а п'ятипала повністю захищає кисть. Ремені безпеки допомагають надійно закріпити виріб на руці без ризику його зісковзування при активній роботі. При цьому п'ятипалі моделі можуть захищати руки не тільки в області кисті, а й по лікоть.

Перед тим, як кольчужні рукавички купити, важливо вивчити і систему їх фіксації на руці носія. Система фіксації буває пасової з пряжками або кнопочно-пасовою. На деяких моделях є внутрішній еластичний елемент або фіксаторна пружина в одвороті вироби. Легкість будь-яких кольчужних рукавичок забезпечує комфортну роботу без перевтоми людини від зайвої маси на руках.

Основою будь-яких кольчужних рукавичок виступає високоякісна нержавіюча сталь, а також інші матеріали. Щоб захистити кисть людської руки від ножового поранення будь-якої сили, в рукавичках кольчужних використовується оптоволокно, полімерні тканини, спектра, кевлар та інші матеріали, які роблять вагу кожного виробу не більше 100-150 грамів. Невеликий діаметр кільця кольчужної рукавички допомагає уникнути колючого проникнення ножа в руку. Кольчужна рукавичка, купити яку необхідно кожному співробітникові, що має справу з небезпечними ножовими предметами, коштує недешево, але служить дуже довго, не втрачаючи власних захисних властивостей.

Переваги кольчужних рукавичок

У всіх кольчужних рукавиць багато корисних властивостей, це універсальний і незамінний предмет уніформи працівників багатьох галузей. Головними перевагами рукавичок кольчужних є:

  • їх зручність для носія, завдяки анатомічній будові, дрібному плетіння, надійним і гнучким фіксаторам;
  • надійність захисту, яку кольчужні рукавички забезпечують рукам щодо порізів, уколів та інших механічних травм;
  • простий догляд за виробом, можливість обробки його хімікатами, кислотами, здатність витримувати термічну обробку;
  • антикорозійні властивості, стійкість до грибків і плісняви;
  • гігієнічність виробів, що дозволяє застосовувати рукавиці кольчужні при роботі з продуктами харчування;
  • тривалий термін служби кожного виробу;
  • можливість вибрати відповідну модель і розмір кольчужних рукавичок для кожного співробітника індивідуально.