Вакуумні пакувальники Polar

Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 80
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 52
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 2-95
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 2-85
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 2-75
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 2-50
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 2-40
Вакуумний пакувальник Henkelman Polar 110
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Промисловий вакуумний пакувальник Henkelman серії Polar відзначається особливою надійністю та міцністю. Апарат призначений для використання на підприємствах зі значними обсягами виробництва. В цій лінійці запропоновано декілька конфігурацій вакууматорів: з однією або двома камерами. Оскільки техніка працює «одразу за двох», то підприємства зможуть суттєво збільшити кількість оброблюваної продукції. В нашому інтернет-магазині представлені моделі, що мають великий попит серед користувачів.

Висока продуктивність та якість

Обираючи устаткування, завжди приділяється особлива увага тому, наскільки швидко машина запаковує товари. Тривалість циклу зазвичай залежить від декількох технічних характеристик. Зразок вмонтованого насоса безпосередньо відповідає за потрібну продуктивність професійного вакууматора. Тому у пристроях Хенкельман використовуються помпи тільки німецької якості виробництва компанії Busch. Завдяки цьому досягається оптимальна:

  • швидкість відкачування повітря (близько 300 м³/год);
  • тривалість циклу: 15-40 секунд;
  • потужність: 7-9 кВт.

З таким «вічним двигуном» техніка справляється з неймовірним обсягом продукції за досить короткий проміжок часу. Машина безперебійно працює протягом усієї зміни, навіть якщо вона триває біля 12 годин. Однак, відповідно до інструкції, вакуумний пакувальник для виробництва повинен періодично зупинятися, аби насос не перегрівався. На додачу все устаткування має клас захисту електричних елементів IP-65. Така захищеність від проникнення пилу та вологи вкрай потрібна, оскільки:

  • гарантує безпеку використання;
  • запобігає розвитку корозії та окиснення;
  • забезпечує тривалий строк служби.

Якість виконання відіграє важливу роль у функціонуванні техніки. Тому корпус і камера виготовляються з нержавіючої сталі AISI 304. Для харчового обладнання такий сплав слугує золотим стандартом, адже при тривалому використанні апарата на його поверхні не з’являються плями корозії, а також подряпини, у яких нерідко скупчується бруд. В такому ідеальному стані, але при повному навантаженні, промисловий вакууматор здатний прослужити більш ніж 5-10 років.

Технології «спішать» на допомогу вашому бізнесу

Вакуумне упакування використовується задля подовження строку придатності продуктів. Саме використання такого технологічного рішення дозволяє зберегти презентабельний вигляд товару, незалежно від того, скільки минуло часу з дати його виробництва. Однак досконалості немає меж, тому для серії вакууматорів Polar доступні такі функції:

  1. Заміщення газом. Спеціальна речовина, яка вприскується до пакета, створює додатковий захист продуктам і дозволяє їм зберегти природний колір якомога довше.
  2. Контроль циклу. Можливість самостійно встановлювати рівень вакууму дозволяє створювати оптимальні параметри для конкретно обраного товару.
  3. Контроль кипіння рідини. Завдяки тому, що датчик визначає момент випаровування рідини, професійний вакуумний пакувальник вчасно зупиняє відкачування повітря. Як наслідок, продукти не пошкоджуються, а камера залишається охайною.

Унікальні системи запаювання відкривають для підприємств великі можливості. Послуговуючись різноманітними типами вакуумних пакетів, що відрізняються матеріалом та щільністю, виробники обирають відповідні системи. Наприклад, для металізованих та товстих зразків створені біактивні моделі. Струна з механізмом відрізування призначена для кращої гігієнічності процесу пакування, а також більш привабливого виду продукту. З таким вакуумним запайщиком легко вивести виробництво на новий рівень.