Інвентар та обладнання для HoReCa

Бренди

Популярні товари категорії

На сьогоднішній день, HoReCa досить актуальна назва активнорозвиваємого сегменту ринку, це сегмент сфери послуг готельно-ресторанного бізнесу. Дана абревіатура розшифровується як - Hotel, Restaurant, Catering / Cafe.

Даний сегмент весь час набирає свої оберти, кількість закладів зростає, відкриваються нові готелі і клуби, нові ресторани різного рівня і підсегменту. Конкуренція в індустрії HoReCa дуже велика, а значить, що обладнання для даного сегмента досить затребуване. Виробники просто зобов'язані регулярно винаходити якісь нововведення

HoReCa досить велика сфера, вона включає в себе багато різних інших напрямків - продукти харчування, напої, спеції, кухонний інвентар, захисний одяг, інвентар для прибирання, меблі, звичайно ж електроніка та обладнання, навіть транспортні послуги і т.д.

Купити обладнання для ресторанів, обладнання для кафе, для Хореки можна у компанії «Фуд Пак Сервіс» та перелік його представлений в даному розділі. Це як правило дрібне обладнання, яке використовується на професійній кухні - слайсери, грилі, м'ясорубки, настільні вакууматора, різного роду печі, фритюрниці, пастоваркі, куттери, блендери, обладнання по роботі з тістом і інше.

До даного сегменту можна віднести так само потреби супермаркетів і малих виробництв так як вони теж використовують такого роду обладнання.

«Фуд Пак Сервіс» надає швидку експертну підтримку по обладнанню для індустрії HoReCa. Ми працюємо з постачальниками з різних країн на пряму, відділ імпорту в найкоротші терміни надасть потрібну інформацію навіть по тих позиціях, яких ви не знайшли на сайті. Прямий імпорт товару значно впливає на лояльність цін.

Наша компанія працює з постачальниками таких країн як - Англія, Голландія, Італія, Польща, Німеччина, Швейцарія, Франція та інші країни.