Ножі для фруктів та овочів

Ніж для чистки Fischer №712C
Ніж для видалення серцевини яблук Fischer 721C
Ніж для цедри Fischer №708C
Ніж для цедри Fischer №723/В12
Ніж для цитрусових Fischer №728C
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Ніж для овочів та фруктів дає змогу швидко очистити плоди від шкірки. Унікальні конструктивні особливості виробів дозволяють робітнику працювати інструментом впродовж тривалого часу. Ми подбали аби представити вам найпопулярніші моделі, за допомогою яких ви зможете почистити овочів іще з більшим задоволенням.

Ніж для овочів та фруктів у вашому «арсеналі»

Таке корисне пристосування повинно бути на кожній кухні. Інженери європейських компаній це розуміють, тому займаються розробкою спеціалізованих зразків. Деякі з них призначені тільки для очищення цедри, яку часто використовують у приготування фірмових страв великі шеф-кухарі. Всі професійні ножі для чищення цитрусів та плодів відзначаються такими технічними характеристиками:

  • надзвичайно гострою різальною крайкою;
  • ергономічним руків’ям;
  • зручним розташуванням лез.

Робоча частина цих виробів виготовлена з високоякісної сталі, котра має прекрасну зносостійкість, а також залишається в ідеальному стані навіть під впливом агресивного середовища. Різальний край кожного такого ножа для фруктів заточений під оптимальним кутом, що дозволяє йому тривалий час не тупитися.

… і у ваших руках

Руків’я виробів виливається з міцного пластику. В процесі роботи полімер не витирається, тому синтетичні часточки не потрапляють до їжі. До того ж матеріал повністю відповідає стандартам НАССР і дозволений для контакту з харчовими продуктами. Завдяки антикозкому покриттю робітник не відчуває дискомфорту під час виконання одноманітних рухів, які постійно повторюються. На додачу на тильній стороні руків’я знаходиться спеціальний отвір для зручного зберігання. Він дає змогу завжди мати під рукою це необхідне пристосування.

Аби купити ніж для овочів чи фруктів, достатньо лише натиснути потрібну клавішу або подзвонити за одним із вказаних номерів телефону.