Спеціальні кухонні ножі

Лезо Polkars для реберного ножа
Різак для кондитерських виробів Fischer №38098
Консервний ніж Fischer №4208
Різак для кондитерських виробів Fischer №38194
Рибочистка Fischer №6410
Ніж для чистки Fischer №712C
Різак для кондитерських виробів Fischer №38196
Різак для кондитерських виробів Fischer №38099
Ніж кухонний дитячий Fischer №2335 100мм
Ніж шеф-кухаря дитячий Fischer Kids №337 150мм
Ніж для видалення серцевини яблук Fischer 721C
Ніж для патрання Dick 8 2139 150мм
Ніж для піци Fischer №719F
Ніж технолога Dick 8 2011 (з ложкою)
Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)

Спеціальні ножі створені виключно для виконання вузькопрофільних видів робіт. Унікальні конструктивні особливості виробів дозволяють майстру братися за доволі складні завдання. Важко доступні місця, продукти з незвичною текстурою та скрупульозні технологічні процеси тепер не будуть проблемою для кухаря. До того ж з таким інструментарієм йому під силу швидко та якісно виконувати всі заплановані завдання.

В цьому розділі нашого інтернет-магазину зібрані товари, які вкрай необхідні у м’ясопереробній та кондитерській галузях. Крім того, у нас ви знайдете дитячі кухонні ножі різних конфігурацій. Вони допоможуть вашим дітям розвивати кухарські вміння на професійному рівні ще в ранньому дитинстві.

Ознайомтесь з асортиментом

В нашому каталозі є голки для ковбасного виробництва. Залежно від типу (А чи В) наконечники бувають у вигляді гаку або списа. Завдяки такій формі вони безперешкодно входять у м’якуш. Працювати пристосуваннями дуже зручно, оскільки руків’я відзначається ергономічним дизайном та оснащене захисним елементом.

Дзвінкий ніж або гак-дзвоник призначений для зішкрібання щетини та шерсті зі свиней. За допомогою гака зовсім просто видаляють кігті/копита з вбитої тварини. Іще одним корисним професійним ножем служить реберний. Вигнуте лезо дає змогу пластині дуже близько підійти до кістки та відділити її від м’яса. Доступні вертикальні та горизонтальні моделі. До інших популярних зразків відносять ножі для:

  • піци;
  • шинки/кебаба;
  • потрошіння;
  • масла;
  • овочів;
  • збирання крові;
  • кондитерських виробів;
  • чищення риби.

Роликові інструменти пристосовані для швидкого нарізування піци або пирогів. Особливий дизайн робить їх ще більш практичними та зручними у використанні. Різак для кондитерських виробів також має безліч вагомих переваг. Гладка, ковзка поверхня бездоганно розтинає будь-які продукти. Пластина лише одним рухом розрізає і готову випічку, і сире тісто.

Спеціальний ніж технолога — це свого роду мультитул, котрий оснащений не тільки гострим клинком з долом, а й вилкою чи ложкою. Компактні розміри дозволяють майстру завжди мати його під рукою, а особливі конструктивні характеристики — вміло послуговуватися ним у роботі. Для м’яса виробники пропонують спеціальний пристрій нового покоління під назвою тендерайзер. Безліч шипів на поверхні пристосування вмонтовані задля отримання м’якого та пористого філе. Тепер кухарю немає потреби працювати молотком.

Купити спеціальний ніж, що відповідає вашим вимогам, можна у нас. Європейська якість — це легована сталь, стійка до зносу та корозії, унікальна ергономічність та надточне заточування.