Обвалювальні

Ніж м'ясника Dick 8 2348
Ніж м'ясника Dick 8 2868
Ніж м'ясника Fischer №610 300мм
Ніж м'ясника Fischer №78022 300 мм
Ніж обвалювальний 8 1945 150 мм
Ніж обвалювальний Dick 8 2159
Ніж обвалювальний Dick 8 2182
Ніж обвалювальний Dick 8 2259
Ніж обвалювальний Dick 8 2278
Ніж обвалювальний Dick 8 2368
Ніж обвалювальний Dick 8 2369
Ніж обвалювальний Dick 8 2641 22 01 220 мм
Ніж обвалювальний Dick 8 2643 300 мм
Ніж обвалювальний Dick 8 2882
Ніж обвалювальний Dick 8 2981
Показано з 1 по 15 із 100 (всього 7 сторінок)

Обвалювальний ніж використовується для того, аби вміло відділити м’ясо від кісток. Унікальна форма виробу (довгий та вузький клинок, інколи гнучкий або з вигнутим вістрям) дає можливість зробити цей процес максимально точним та ефективним. Цей інструмент вкрай необхідний для м’ясного бізнесу, тому ми пропонуємо купити професіональний обвалювальний ніж за доступною ціною. В нашому асортименті є десятки відповідних варіантів.

Вибір вражає

Основною перевагою цієї продукції є висока якість. Різальні властивості інструментів здебільшого залежать від характеристик сталі та методів її обробки. Правильно сконструйовані обвалювальні ножі служать не один десяток років і не мають аналогів. Тому європейські виробники детально продумують кожен цикл технологічного процесу, а ми, у свою чергу, співпрацюємо з передовими брендами Європи:

  • Fischer (Франція);
  • Dick (Німеччина);
  • Eicker (Німеччина);
  • Polkars (Польща);
  • Oskard (Польща).

Ці компанії невпинно працюють над удосконаленням якості продукції. Команди професіоналів ставлять за мету — зробити кожний ніж для обвалювання практичним та зручним у використанні. Для отримання найкращих результатів вони впроваджують інноваційні технології, такі наприклад, як:

  • крижане загартовування сталі;
  • іонування дорогоцінними металами;
  • лазерна перевірка кута заточки;
  • металодетектування пластику.

Продукцію ретельно перевіряють на кожному етапі виробництва, аби звести нанівець можливість утворення дефектів. Саме так створюються професійні інструменти, без яких аж ніяк неможливо успішно виконувати свою роботу.

Обвалювальний ніж в деталях

Запропоновані на нашому сайті зразки відзначаються незрівнянною гостротою. Це можливо внаслідок заточення леза під оптимальним кутом (30˚), використання лінзоподібного профілю клинка та завдяки поліруванню поверхні. До того ж кожен ніж для обвалювання м’яса виготовлений з високолегованої сталі, яка стійка до корозії та механічних пошкоджень.

Окремо слід виділити руків’я. Його ергономічний дизайн — анатомічна форма та антиковзке покриття — дозволяють послуговуватися інструментом протягом тривалого часу. Відтак майстер майже не втомлюється.

Унікальну можливість купити обвалювальний ніж європейської якості надає наш інтернет-магазин. Вся продукція відповідає вимогам НАССР та СЕ.