Обвалювальні ножі

Ніж обвалювальний Dick 8 2982 130 мм синій
Ніж обвалювальний Dick 8 2982 150 мм синій
Ніж обвалювальний Polkars №1 125 мм
Ніж обвалювальний Polkars №4 150мм
Ніж обвалювальний Eicker 97.513 130 мм жовтий
Ніж обвалювальний Polkars №2 150мм з чорною ручкою
Ніж обвалювальний Polkars №11 175мм
Ніж обвалювальний Polkars №3 175мм
Ніж обвалювальний Eicker 27.513 130 мм жовтий
Ніж обвалювальний Dick 8 2981
Ніж обвалювальний Eicker 27.507 150 мм жовтий
Ніж обвалювальний Fischer №78027-15R 150мм гнучкий
Ніж обвалювальний Polkars №68 180мм
Ніж обвалювальний Polkars №5 175мм
Показано з 1 по 15 із 111 (всього 8 сторінок)

Обвалювальний ніж використовується для того, аби вміло відділити м’ясо від кісток. Унікальна форма виробу (довгий та вузький клинок, інколи гнучкий або з вигнутим вістрям) дає можливість зробити цей процес максимально точним та ефективним. Цей інструмент вкрай необхідний для м’ясного бізнесу, тому ми пропонуємо купити професіональний обвалювальний ніж за доступною ціною. В нашому асортименті є десятки відповідних варіантів.

Вибір вражає

Основною перевагою цієї продукції є висока якість. Різальні властивості інструментів здебільшого залежать від характеристик сталі та методів її обробки. Правильно сконструйовані обвалювальні ножі служать не один десяток років і не мають аналогів. Тому європейські виробники детально продумують кожен цикл технологічного процесу, а ми, у свою чергу, співпрацюємо з передовими брендами Європи:

  • Fischer (Франція);
  • Dick (Німеччина);
  • Eicker (Німеччина);
  • Polkars (Польща);
  • Oskard (Польща).

Ці компанії невпинно працюють над удосконаленням якості продукції. Команди професіоналів ставлять за мету — зробити кожний ніж для обвалювання практичним та зручним у використанні. Для отримання найкращих результатів вони впроваджують інноваційні технології, такі наприклад, як:

  • крижане загартовування сталі;
  • іонування дорогоцінними металами;
  • лазерна перевірка кута заточки;
  • металодетектування пластику.

Продукцію ретельно перевіряють на кожному етапі виробництва, аби звести нанівець можливість утворення дефектів. Саме так створюються професійні інструменти, без яких аж ніяк неможливо успішно виконувати свою роботу.

Обвалювальний ніж в деталях

Запропоновані на нашому сайті зразки відзначаються незрівнянною гостротою. Це можливо внаслідок заточення леза під оптимальним кутом (30˚), використання лінзоподібного профілю клинка та завдяки поліруванню поверхні. До того ж кожен ніж для обвалювання м’яса виготовлений з високолегованої сталі, яка стійка до корозії та механічних пошкоджень.

Окремо слід виділити руків’я. Його ергономічний дизайн — анатомічна форма та антиковзке покриття — дозволяють послуговуватися інструментом протягом тривалого часу. Відтак майстер майже не втомлюється.

Унікальну можливість купити обвалювальний ніж європейської якості надає наш інтернет-магазин. Вся продукція відповідає вимогам НАССР та СЕ.