Професійні ножі HACCP

Підкатегорії

Струна для нарізки сиру Fischer №51720 450 мм
Струна для нарізки сиру Fischer №51758 250 мм
Ніж обвалювальний Eicker 97.533 150 мм жовтий
Струна для нарізки сиру Fischer №51756 200 мм
Ніж обробний Polkars №31 140мм з синьою ручкою
Струна для нарізки сиру Fischer №51780 215 мм
Ніж обробний Polkars №31 140мм з жовтою ручкою
Ніж для устриць Fischer №515 60мм
Ніж обвалювальний Polkars №2 150мм з чорною ручкою
Ніж для устриць Fischer №511 50мм
Ніж обвалювальний Polkars №4 150мм з синьою ручкою
Показано з 1 по 15 із 995 (всього 67 сторінок)

Професійні ножі роблять з аматорів справжніх професіоналів. За допомогою таких інструментів славетні шеф-кухарі створюють свої знамениті шедеври, а м’ясники швидко та якісно виконують доволі нелегку справу. Тому для наших клієнтів ми підбираємо найкращі варіанти професійних та кухонних ножів, а також інші спеціалізовані моделі. При цьому ми приділяємо особливу увагу якості товарів.

Все зводиться до клинка

Гостре, немов бритва, лезо — характерна ознака кожного ножа. З огляду на це виробники намагаються обрати вдале рішення для своєї продукції. Для цього вони зазвичай застосовують:

  • лінзоподібний профіль клинка;
  • оптимальний кут заточки різальної крайки — 30˚;
  • лазерне обладнання для перевірки готових виробів;
  • леговану сталь.

Лінзоподібна форма перерізу дозволяє клинкові вільно входити в розрізуваний предмет, долаючи всі перешкоди. Оскільки товщина металу залишається майже однаковою до самого краю, то професійні ножі не стираються. Вироби тривалий час тримають гострим лезо, не тупляться.

Використання легованої сталі покращує зносостійкість продукції, що необхідно при інтенсивному та довготривалому використанні. На додачу такі професійні кухонні ножі витримують агресивні середовища та будь-які навантаження. У процесі корегування вони не деформуються — на поверхні не з’являються вибоїни.

Особливе руків’я  

Компанії, з якими ми тісно співпрацюємо, виготовляють ножі виключно з ергономічним руків’ям. Завдяки шорсткій поверхні вироби не ковзають у вологій/жирній руці, що досить безпечно та зручно. До того ж руків’я має:

  • анатомічну форму, яка описує всі особливості долоні;
  • надійний та зручний хват;
  • збільшену гарду та захисний край хвостовика.

Всі ці характеристики забезпечують правильне положення кисті, особливо під час проведення монотонних робіт. Тому навіть після напруженого робочого дня працівник не буде відчувати сильної втоми. Інженери європейських брендів професійних ножів для кухарів доклали особливих зусиль для вашого комфорту. Їх продукція повністю відповідає всім нормам та стандартам НАССР і СЕ. Нашим клієнтам ми пропонуємо лише найкраще — те, що зроблено з думкою про вас.