Аксесуари для ножів

Магнітний тримач Fischer №4003 470 мм
Магнітна дошка Eicker 80.750
Пластиковий чохол для ножів Fischer №76704
Магнітний тримач Fischer №4003 620 мм
Ремінь для чохла Fischer №76620
Чохол для ножів Polkars 220 мм
Чохол для ножа 15 см пластиковий Dick 9 0129 00
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Тримач для ножів відіграє важливу роль у роботі кожного майстра. Завдяки такому практичному застосуванню стає можливим відповідне зберігання інструменту. Це позитивно впливає на термін служби досить дорогої продукції. До того ж унікальний пристрій дозволяє кухарю мати все необхідне на відстані витягнутої руки. У зв’язку з цим наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам купити магнітний тримач для ножів, а також багато інших аксесуарів подібного призначення.

Зберігання на високому рівні

Задля належного використання інструментарію у цьому каталозі представлені спеціальні чохли. Вони виготовлені з міцного та зносостійкого матеріалу, котрий не стирається та не розтріскується. У верхній частині виробу є ремінь з надійним кріпленням, тому кухар/м’ясник зможе носити чохол для ножів на поясі. Це дуже зручно, особливо тоді, коли у майстра досить напружений графік. Модель розрахована на 1-2 одиниці продукції. Розділювальна смужка прикріплена металевими заклепками.

В інших випадках виробники рекомендують послуговуватися пластиковими чохлами для зберігання ножів. Вироби відзначаються компактністю, але водночас вони дуже прості у використанні. Вкрай важливими для користувачів стануть кошики для стерилізації ножів, купити які можна на нашому сайті. Пристосування:

  • розраховані на 5-9 посадкових місць;
  • виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до деформування та корозії;
  • оснащені ручкою для зручного переміщення або зберігання;
  • комплектуються спеціальними петлями, котрі дозволяють зачиняти бокс на замок.

Магнітна планка для ножів — це доволі зручний та практичний винахід, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Тримач займає мало місця, що дає змогу звільнити простір для інших речей. До того ж інструмент завжди знаходиться у порядку. Завдяки такому пристрою леза майже не тупляться, оскільки не контактують один з одним чи з твердими поверхнями. Експлуатаційні характеристики та довговічність продукції залишається на високому рівні, адже професійні ножі захищені від негативного впливу.

Можна з впевненістю сказати, що всі представлені у цьому розділі аксесуари для ножів стануть корисною покупкою для кожного професіонала. Помірні ціни за високу якість зроблять товари більш доступними для кожного покупця.