Заточні камені

Точильний камінь Fischer №79750
Точильний камінь Fischer №79576
Точильний камінь Fischer №2621
Японський точильний камінь Fischer №79997
Брус заточний Dick 7 1360 200х50х25 мм
Точильний камінь Fischer №79995
Точильний камінь Fischer №79856
Точильний камінь Fischer №79700
Брус для шліфування Tormek SP-650
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Точильний камінь зазвичай використовується для корегування різальної крайки. Цей спосіб заточування є найпопулярнішим серед користувачів, бо він дуже простий та швидкий. Характерною ознакою таких пристосувань слугує зернистість. Завдяки використанню декількох точильних каменів майстер зможе якісно та професійно загострити лезо. Наш інтернет-магазин «ФудПак Сервіс» пропонує своїм клієнтам продукцію європейських брендів за доступною ціною.

Знайомство з точильним каменем

Вироби відрізняються формою та розмірами. Залежно від матеріалу і походження бруски для заточування ножів бувають природними та синтетичними. Першу групу складають японські водні камені та зразки з арканзасу — гірської породи з високим вмістом кварцу (інколи до 99%). До синтетичних точильних пристосувань відносяться:

  1. Алмазні. Вони довговічніші, аніж інші види, оскільки їх поверхня не стирається у процесі інтенсивного використання.
  2. Штучні водні камені. Вироби мають такі ж самі абразивні властивості, як і їх природні аналоги.
  3. Керамічні. У більшості випадків використовуються для фінішного оброблення. Непримхливі при застосуванні, однак дуже уповільнюють роботу майстра.

Варто зазначити, що синтетичні зразки мають більш однорідну структуру, ніж природні. Завдяки цьому металеві клинки вирівнюються рівномірно та делікатно. Абразивна поверхня слугує ключовим фактором при покупці виробу. У зв’язку з цим кожний точильний камінь для ножів відрізняється різним ступенем зернистості (одиниця виміру — grit):

  • крупний (до 400), який призначений для виправлення грубих дефектів, таких як вибої або серйозні проблеми з геометрією клинка;
  • середній (600-2000), що слугує для безпосереднього заточування крайки та усунення незначних недоліків;
  • дрібний, котрий використовується для фінішного корегування та шліфування/полірування.

Камінь для заточування підбирається залежно від того, наскільки зношеним є лезо. Чим більше дефектів на ньому, тим грубіший матеріал потрібен для стартового оброблення. Для ножів європейського виробництва використовуються пристосування із зернистістю близько 250-1600 grit. А от твердіші та гостріші японські моделі заточуються основами з 400-3000 grit.

У нашому асортименті

Купити камінь для заточування, який повністю відповідає європейським стандартам якості, можна на нашому сайті. Всі моделі відрізняються формою та зернистістю. У нас є зразки природного та синтетичного походження. Деякі з них застосовуються з використанням води, а інші — оливи. Багатьом майстрам сподобаються точильні камені з ручкою, адже вони дуже зручні. Надзвичайно популярними визнані бруски з двома різними основами: крупнозернистою та дрібнозернистою. Вся продукція відповідає директивам якості СЕ, тому довговічність та зносостійкість є основними перевагами таких виробів.