Запчастини до точильних верстатів

Втулка для SVM-45 Tormek 1050
ADV-D Змінна алмазна біта для TT-50
MSK-200 Нержавіючий сталевий вал
SVD-005 Комплект для оновлення СВД-180
Вал з нержавіючої сталі Tormek MSK-250
US-103 Універсальний тримач
AWT-250 Покращений желоб для води
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Запчастини до точильних верстатів є незамінними складовими ефективного функціонування техніки. Таке дороге устаткування зазвичай відзначається бездоганною якість. Однак, коли ламається лише одна деталь, так не хочеться зовсім списувати подібні прилади. Вдалим рішенням у цьому випадку стане заміна потрібного елемента. Але існує одна проблема. Знайти відповідну запчастину до точильних верстатів, особливо до застарілих моделей, вкрай важко. Тому наш інтернет-магазин протягом 20 років успішно підбирає опорядження до таких агрегатів.

Запчастини для справної роботи ваших верстатів

«Головною артерією» таких пристроїв слугує нержавіючий сталевий вал, який рухається завдяки електродвигуну. Якщо така цінна деталь зношується, то швидкість обертання абразивних і шліфувальних дисків зменшується. До того ж порушується чистота обертів, і машина починає працювати нестабільно, що може пошкодити оброблюваний виріб. В комплекті до вала із нержавіючою сталі ідуть шайба та гайка з системою Easy Lock, які забезпечують:

  • надійне фіксування;
  • захист від розкручування;
  • легке встановлення (не потребують якихось особливих інструментів).

Майстру потрібно лише повернути гайку проти годинникової стрілки. Після цього під час найпершого заточування система самостійно затягне гайку. Ці вироби виготовлені з якісної сталі, стійкої до зносу та корозії. Разом з ними у нас можна купити:

  • колесо приводу з фрикційним кільцем;
  • втулку для SVM-45;
  • вимикач точильного верстата;
  • змінну алмазну біту.

Особливу популярність серед наших клієнтів здобув універсальний тримач для насадок. Залежно від моделі підставки бувають як з мікрорегулюванням, так і з більш розширеним функціоналом. Такі опори відзначаються високою якістю виконання. Лита нержавіюча сталь та герметичні стики гарантують бездоганну зносостійкість деталей. Гвинт має надточне різьблення, тому гайка ідеально вкручується. Наша компанія закуповує продукцію лише у перевірених постачальників, тому на всі товари надається гарантія.

Купити запчастини до точильних верстатів в Україні пропонує наш інтернет-магазин. Європейська якість та легкість встановлення вас не розчарують. У нас ви знайдете всі необхідні деталі для своєї техніки.