Пристрої для забою та патрони

Пристрій для оглушення Koma STZ-6
Пристрiй для оглушування Cash Magnum 9000 S
Патрони FA7565 22 калібр
Апарат для забою худоби Koma JP-4
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Пристрій для забою — один із найгуманніших способів оглушення тварин різної комплектації. Процедура проводиться доволі швидко. Використовуючи подібне пристосування, оператор зможе розраховувати на те, що худоба стане нечутлива до болю та страждань, які її чекають під час забою. Апарат для оглушення ідеально підходить як для малих, так і для великих підприємств, оскільки він має високу продуктивність. Завдяки широкому діапазону силового навантаження інструмент ефективний для великих та малих тварин.

Перш за все безпека оператора

Пристрій працює за принципом оглушення. Удар наноситься на верхню лобову долю, вище рівня очей. Техніка виконана так, аби, після проведення процедури, лобова кістка залишилася цілою та в мозку не було крововиливів. Однак при цьому потужний струс призводить до тяжкого та безповоротного пошкодження мозку. Ці пристрої для забою свиней та інших тварин повністю відповідають вимогам ЄС № 1099/2009. Вся продукція сконструйована таким чином, аби гарантувати безпеку оператору. У зв’язку з цим на заводі виробника:

  • всі моделі проходять тестування відповідно до правил використання доказів (Rules of Proof 2006);
  • є штатні «конструктори з питань випробувальних робіт», що мають акредитацію британської випробувальної станції;
  • випуск продукції узгоджується зі стандартами, затвердженими міжнародною комісією СІР.

Тому кожний пристрій для оглушення худоби відзначається високою якістю та безпекою. Для лінійки, представленої у цьому розділі, максимальна кількість спусків становить один спуск за секунду. Відповідно до стандарту EN 15895, загальний показник вібрації для системи «кисть-рука» не повинен перевищувати 2,5 м/с². Тому механічний відбій апарата не вважається вібрацією.

Рекомендації щодо використання пристрою для забою худоби

На кожній моделі вказується маркування максимально допустимого заряду патрона (вимірюється в гранах, GRN). Категорично забороняється використовувати більш потужні зразки. Також неможна шліфувати зовнішній діаметр стрижня чи направляти пристрій для забою худоби на себе/інших відвідувачів. Пристосування буде працювати ефективніше, якщо регулярно здійснюється технічне обслуговування та проводиться постійне очищення за графіком.

Тварини відчують менший психологічний стрес, коли у приміщені, призначеному для оглушування, слабке освітлення та немає додаткових шумів. А от аби оператор не втомлювався та якісно виконував свою роботу, конструкція боксу/контейнера повинна бути максимально ергономічною. Тоді спеціалісту не доведеться докладати чималих зусиль, щоб втримати рівновагу, та занадто не нахилятися при кожному оглушуванні, адже на великих виробництвах за одну годину він може провести до 450 таких процедур.  

Купити пристрій для забою худоби варто з наступних причин. Унікальний інструмент не тільки забезпечує гуманний забій тварин, але й покращує якісні характеристики м’яса. Такої якості продукція зробить підприємство конкурентоспроможним та допоможе завоювати гідну репутацію серед споживачів.