Вакуумні пакувальники Falcon

Вакуумний пакувальник Henkelman Falcon 80
Вакуумний пакувальник Henkelman Falcon 52
Вакуумний пакувальник Henkelman Falcon 2-70
Вакуумний пакувальник Henkelman Falcon 2-60
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Професійний вакууматор займає передове місце в харчовій промисловості, адже завдяки такій техніці створюється герметична упаковка. Це, у свою чергу, збільшує термін зберігання продуктів. В цьому розділі представлені пакувальники серії Falcon нідерландської компанії Henkelman. Підлогові моделі оснащені однією або двома камерами, в яких механізм запаювання вмонтований у кришку.

Переваги професійного вакууматора

Корпус техніки виготовлений з високоякісної сталі марки AISI 304. Сплав відзначається унікальними антикорозійними властивостями. До того ж метал стійкий до подряпин та механічних пошкоджень. Камери для вакуумування вилиті з алюмінієвого сплаву, що свідчить про бездоганну зносостійкість вакуумного пакувальника для виробництва. Інші переваги серії Falcon:

  • наявність амортизаційної системи для зручного управління кришкою;
  • широкий вибір програм, пристосованих до особливостей упаковки;
  • потужний насос німецького бренду Busch продуктивністю у 63 м³/год.

Застосування такого потужного та якісного насоса дозволяє техніці працювати цілодобово. При цьому тривалість циклу складає 15-40 секунд. Всі електричні елементи системи захищені відповідно до класу IP-65. Герметизація оболонок, в яких проходить струм, настільки висока, що в них не потрапляє навіть пил та струмені води з будь-якого напрямку. Сенсорний інтерфейс промислового вакууматора, що розташований на панелі, значно спрощує управління машиною.

Унікальні можливості

Голландські вакууматори Henkelman серії Falcon відзначаються високим рівнем вакууму: 99,80% (2 мбар). Тому техніка успішно застосовується як для пакування харчових продуктів, так і промислових товарів. На додачу функція «М’якого обтискання» забезпечує цілісність продукції, оскільки під натиском виріб з гострими кутами може деформуватися чи пошкодити пакет. За потреби кожний професійний вакууматор цієї серії оснащується додатковими опціями:

  • закачування газу;
  • запайка з обрізанням;
  • біактивне запаювання (використовується для товстих та металізованих пакетів);
  • контроль за процесом тиску та вприскування газу (у процентах);
  • визначення точки кипіння.

До того ж програмне забезпечення промислового вакуумного пакувальника підтримує й інші важливі функції. Спеціальна кнопка «Стоп» дає змогу частково чи повністю зупинити цикл. Обслуговування помпи за допомогою цифрової програми дозволяє слідкувати за очищенням насоса та його функціонуванням. Автоматичне нагадування про потребу замінити оливу слугує ідеальним рішенням для такої техніки. Купити професійний вакууматор європейської якості за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин.