Вакуумні пакувальники Atmoz

Вакуумний пакувальник Henkelman Atmoz 90
Вакуумний пакувальник Henkelman Atmoz 2-90
Вакуумний пакувальник Henkelman Atmoz 2-75
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Вакуумний пакувальник відноситься до унікальних винаходів інженерної сфери. За допомогою цього потужного апарата створюється герметична упаковка, яка дає змогу продуктам зберігати свіжість та презентабельний вигляд протягом тривалого часу. Завдяки такому рішенню підприємство може значно зменшити статтю витрат, а також завойовувати собі гарну репутацію. З цієї причини наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам вигідно купити вакууматор голландського виробника Henkelman.

Особливості продукції європейської якості

Компанія Хенкельман спеціалізується на виробництві інноваційного обладнання у сфері пакування, випускаючи надійну та довговічну техніку. Представлені у цьому розділі вакуумні пакувальники відзначаються відмінною продуктивністю. Оптимальний вакуум на виході складає до 99,99%, а потужність вбудованого насоса Rietschle досягає 160-300 м³/год. При цьому для кожної моделі доступні наступні можливості:

  • функція м’якого обтискання;
  • цифрове управління;
  • 10 програм контролю;
  • кнопка «Стоп»;
  • управління насосом за допомогою цифрової програми.

Корпус, камера та кришка вакууматора виготовлені з нержавіючої сталі. Також пакувальники комплектуються спеціальними вставками, які дозволяють регулювати висоту камери. На додачу можлива заміна рейок з механізмом запайки, що вмонтовані у кришку, на інші моделі: з широкою планкою чи з функцією відрізання.

Запаювання пакетів проходить максимально герметично, тому до упаковки не проникає повітря та бактерії, котрі можуть зіпсувати товар. Завдяки такій технології зберігається натуральний аромат та смак продуктів. Беручи до уваги всі особливості техніки, кожен підприємець захоче купити вакуумний пакувальник нового покоління Henkelman серії Atmoz.