Вакуумні пакувальники Toucan

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Вакууматор вертикальної серії Toucan слугує унікальним зразком вакуумного обладнання. Ця модель призначена спеціально для пакування рідких, а також сипких продуктів. Підприємства використовують таке устаткування для фасування круп, соків, чаю, кави та інших видів харчових товарів. Промисловий вакуумний пакувальник широко застосовується для оброблення чотиришовних пакетів та дой-пак. Апарати успішно проводять як одно-, так і двостороннє запаювання. У системі діють два методи обтискання: стандарт та ультрам’який (опція). На додачу лінійка Toucan відзначається й іншими перевагами.

Все по-новому, але на максимумі

На відміну від інших моделей тут пакети встановлюються вертикально. Таке положення захищає продукти від протікання. Спеціальні вставки дозволяють регулювати висоту камери, а значить, об’єм оброблюваної продукції. Цей професійний вакуумний запайщик оснащений прес-формою, яка необхідна для запаковування чотиришовних пакетів. За потреби система запайки легко змінюється на:

  • струну з відрізним механізмом (дозволяє зберегти гігієнічність товару та привабливий вигляд);
  • широку планку (для кращої надійності);
  • біактивну запайку (пакет зварюється з обидвох сторін, що необхідно для оброблення металізованого та товстого поліетилену).

Кожний професійний вакууматор серії Toucan обладнаний потужним насосом Busch (Німеччина). Тому продуктивність апарата дуже висока. Помпа відкачує повітря зі швидкістю 21 м³/год, що безпосередньо впливає на тривалість циклу, яка становить 15-35 секунд. З такими показниками вакуумний запайщик швидко обробляє значні обсяги продукції. Однак, обираючи зразок, варто звернути особливу увагу на довжину запаювальної планки, аби вона відповідала габаритам пакета.

Функціонал та якість

Особливою перевагою техніки Henkelman слугує функція закачування інертного газу. Ця технологія дає змогу захистити продукт від нищівного впливу бактерії, а також якомога більше подовжити строк зберігання. Цифрове управління вакуумним пакувальником для виробництва дозволяє встановити потрібний тиск газу та вакууму. Така програма є вкрай корисною, коли потрібно працювати з крихкими або «вимогливими» продуктами.

Ще однією причиною, з якої варто купити промисловий вакууматор, слугує якісне виконання устаткування. Модель виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304 та повністю відповідає вимогам і стандартам директивів ЄС.