Пили для обробки туш

Полотно пилки Eicker 80.728 500 мм
Полотно для пилки Fischer №275 550 мм
Полотно для пилки Fischer №275 450 мм
Пилка для обробки м'яса Fischer №273 500 мм
Ручна пилка для обробки м'яса Fischer N13317 450 мм
Пилка Fischer №273 450 мм
Пилка Fischer №13320

Пилка Fischer №13320

2 582.13 грн

Полотно для пилки Fischer №275 550 мм
Полотно для пилки Fischer №275 500 мм
Полотно для пилки Fischer 12317
Полотно для пилки Dick 9 1008 52
Полотно для пилки Fischer 12320
Пилка Eicker 80.727 лезо 500 мм
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Пилка для оброблення м’яса та кісток дозволяє кухарю швидко нарізати реберця чи інший свіжий/заморожений продукт, зробивши це красиво та навіть естетично. Таке пристосування вкрай необхідне на будь-якій кухні, а також в гастрономії. Завдяки унікальному інструменту порційні шматки виходять охайними та з ідеальним зрізом. А от при використанні сокири отримати такий результат буває тяжко.

Переваги пилки для оброблення м’яса

Виріб призначений для розпилювання брикетів, блочних шматків, напівтуш, риби, птиці, а також частин з масивними кістками. Конструктивні особливості та унікальні різальні властивості роблять цю модель незамінним інструментом в арсеналі кожного кухаря. Полотно виготовлене з високолегованого сплаву, який відзначається оптимальною твердістю 56-58 HRC. Така ручна пилка для різання м’яса:

  • протягом тривалого часу не тупиться;
  • не деформується при інтенсивних навантаженнях та постійному використанні;
  • стійка до зносу й корозійних процесів.

Допоміжні елементи, що входять до складу сталі, не дозволяють полотну сколюватися та захищають його від ламкості. А це вкрай важливо під час виконання силових робіт. Пилки для м’яса зазвичай мають гладке покриття, яке забезпечує ідеальне проходження робочої поверхні крізь продукт. До того ж вироби прості в догляді та обслуговуванні.

Ергономічний дизайн

Працювати такими пристосуваннями доволі легко. Виробники потурбувалися, аби руків’я кожної моделі було максимально зручним. Його форма зазвичай описує анатомічні особливості людської долоні. Рукоятка кухонної пилки для кісток виливається з пластику, котрий:

  • відзначається унікальною міцністю;
  • не стирається під час постійного тертя;
  • має шорстку поверхню, яка забезпечує антиковзкий ефект.

На додачу дизайн інструмента зроблений з врахуванням потреб користувачів та специфіки їхньої роботи. Верхня дуга доволі масивна, тому у разі потреби на неї можна сперти руку. Полотно кріпиться простим, але надійним механізмом, завдяки якому заміна запасних частин здійснюється дуже швидко.

Зрештою така гастрономічна пилка стає ідеальним рішенням «важких» питань. Наш інтернет-магазин пропонує купити пилку для м’яса в Україні, аби полегшити процес оброблення туш та заморожених продуктів.