Пакувальне обладнання

Бренди

Популярні товари категорії

Пакувальне обладнання

Пакувальне обладнання масово використовується на сучасних промислових підприємствах, в галузі громадського харчування для забезпечення схоронності продукції, що виробляється або продуктів харчування. Пакувальні машини та обладнання сьогодні бувають п'яти типів, всі вони мають напівавтоматичні або автоматизовані лінії, які допомагають упаковувати, обертати, розфасовувати товари. Вибір потрібного обладнання пакувального залежить від конкретних потреб і цілей пакування товару, а також від характеру продукту.

Компанія ФудПак Сервіс пропонує своїм клієнтам купити кухонне пакувальне обладнання в Києві за доступною ціною. Вибір пакувальних машин і устаткування на нашому сайті широкий, ми пропонуємо придбати вакууматори, трейсілери, термоусадочні машини, гарячі столи і комплектуючі до них, в залежності від потреб підприємства.

Функції пакувальних машин і обладнання

Машини пакувальні, обладнання для індивідуальної і групової упаковки застосовуються на завершальній стадії будь-яких виробничих процесів. Застосовуватися така техніка може в медицині, сільському господарстві, фармацевтиці, будівельній та інших галузях для прискорення виробничих циклів, збільшення обсягу продукції, готової до реалізації, здешевлення процесу виробництва.

Пакувальне обладнання покликане виконувати наступні функції:

Пакувальне обладнання зазвичай функціонує в комплексі з маркувальниками, машинами для наклеювання етикеток, транспортерами.

Класифікація обладнання

Пакувальні машини та обладнання можуть класифікуватися за цілою низкою ознак. Класифікація за видом пакувального матеріалу може включати в себе техніку, що функціонує в комплекті з блістерами, термоусадковими або бар'єрним плівками, картоном, іншими матеріалами. Обладнання пакувальне може видавати товар у вигляді стіків, саше, банок, дой-паків і в інших формах. Пакувальне обладнання може функціонувати в вертикальному, горизонтальному положенні або універсально в обох напрямках. Також машини пакувальні, обладнання для забезпечення схоронності товарів можуть застосовуватися в харчовій і нехарчової галузях. Ступінь автоматизації будь-яких машин може варіюватися від ручної до напівавтоматичного або автоматичною.

По механізму пакування товарів пакувальні машини та обладнання діляться на вакууматори, термоусадочні столи, трейсілери, гарячі столи, обгорткові або запаювальні пакувальники.

Найбільш затребувані сьогодні серед виробників  - запаювальні лінії, оскільки така упаковка найчастіше зустрічається на полицях магазинів. Зазвичай лінії запаювання напівавтоматичні, що дозволяє безперешкодно користуватися таким пакувальним обладнанням персоналу з будь-якою кваліфікацією. Використовується при запайці термоплівка різного типу - ламінована, поліпропіленова, вакуумна.

 

Вакууматори, в залежності від потреби в якості упаковки, можуть поділятися на два типи - аспіраційні і камерні. Вакуумне пакувальне обладнання позбавляє продукцію зіткнення з навколишнім середовищем, що сприяє її стійкості до розвитку бактерій. Обладнання пакувальне вакуумного типу застосовують при технологічному процесі sous-vide.

Машини пакувальні, обладнання у вигляді диспенсерів швидко пакує їжу в плівку в напівавтоматичному режимі з можливістю відсікання зайвого матеріалу упаковки. Застосовуються такі пакувальні машини в мережі супермаркетів, там, де є гастрономічні або м'ясні відділи, при виробництві і продажу свіжих продуктів.

Термоусадочне пакувальне обладнання в Києві можна придбати для пакування різних продуктів. Такі машини покликані сприяти усадці термозбіжних пакетів, одержуваних в процесі вакуумування товарів, щоб знизити внутрішній обсяг таких пакетів за рахунок повітря, в якому можуть розмножитися мікроорганізми. Термоусадочне обладнання найчастіше повністю автоматизовано за рахунок вбудованого мікропроцесора, що підтримує задані температури на потрібному рівні.

У промисловості термоусадочне пакувальне обладнання може використовуватися для пакування в плівку тросів, дроту, кабелю в напівавтоматичному режимі. Продукція при цьому в область конвеєра подається вручну оператором або автоматично. Далі термоусадочне пакувальне обладнання автоматично обертає продукт в плівку і виробляє її термоусадку, після чого упаковка направляється в спеціальний відсік для охолодження.

У промисловості часто використовуються і пакувальні машини та обладнання для великогабаритних товарів. Це складні комплекси обладнання, що поєднують в собі напівавтоматичні і автоматизовані лінії, що розробляються для тривалого терміну експлуатації. Різниться таке обладнання за видами пакуємого товару на підприємстві.

Пакувальне обладнання в громадському харчуванні 

Всі заклади та підприємства громадського харчування в сучасних умовах користуються пакувальним обладнанням для забезпечення схоронності товарів. Неправильне зберігання швидкопсувної продукції призводить до значних збитків, тому використання пакувальних машин і устаткування є обов'язковим в даній сфері.

В області громадського харчування пакувальне обладнання являє собою невеликі агрегати, які допомагають якісно і швидко запечатати їжу в харчову плівку з максимально можливою герметичністю. Його можуть використовувати в супермаркетах, де необхідно продукцію нарізати і дозувати, в кафе, в яких немає можливості встановити повноцінні холодильні камери, в цехах, які виробляють напівфабрикати, кулінаріях та інших організаціях.