Кухонні

Ніж Santoku Fischer №245 180мм
Ніж для нарізання Fischer №76
Ніж для салямі Eicker 27.528 260 мм жовтий
Ніж для стейка Fischer №340-11C/B6 120мм
Ніж для чистки овочів Fischer №336 60мм
Ніж для чищення овочів Eicker 24.565 70 мм
Ніж для шинки Eicker 27.520 310 мм жовтий
Ніж для шинки Fischer №377 280мм
Ніж кухонний Eicker 24.563 90 мм
Ніж кухонний Fischer №240
Ніж кухонний Fischer №320 100мм
Показано з 1 по 15 із 47 (всього 4 сторінок)

Зазвичай кухонні ножі відрізняються своїм призначенням та конструктивними особливостями. Для виконання конкретних видів робіт або при обробці певних продуктів послуговуються різними інструментами. У зв’язку з цим в нашому інтернет-магазині зібрані найпопулярніші моделі, котрі мають попит у ресторанному бізнесі та гастрономії. З таким широким асортиментом купити кухонний ніж в Україні від провідних європейських брендів стало набагато легше.

Унікальний вибір

У цьому розділі представлені зразки різноманітних конфігурацій: з широким та звуженим полотном, довгим і коротким клинком, V-подібним та тупим вістрям. Деякі професійні кухонні ножі застосовуються у більш вузьких сферах харчової діяльності. Майстрам стануть в пригоді вироби для нарізування:

  • салямі;
  • хамона;
  • стейка;
  • кебаба;
  • слайсів;
  • шинки.

Наприклад, модель сантоку (Santoku) оснащена масивним та широким клинком з жолобками по всій довжині. Вона є вдалим поєднанням ножа шеф-кухаря та сокирки, призначеної для подрібнення овочів і зелені. На додачу багатьох зацікавлять спеціалізовані зразки для чищення овочів drip-point (клинок у вигляді кігтя), а також з подвійним лезом. А от для оброблення туш чи м’яса наш інтернет-магазин пропонує зручні ножі-тесаки.    

Наша компанія співпрацює з найбільшими в Європі виробниками професійних ножів для кухарів. Якість гарантуємо!

Особливості ножів

Компанії Polkars, Eicker, Fischer та Oskard для виробництва своєї продукції використовують лише високолеговану сталь. Сплав, до складу якого входять домішки молібдену і ванадію, набагато міцніший та еластичніший у порівнянні з іншими варіантами. Такі кухонні ножі відзначаються унікальною:

  • зносостійкістю;
  • практичністю;
  • корозійною стійкістю.

Європейські фірми застосовують лінзоподібні профілі клинків. Це дозволяє заточити зразок під оптимальним кутом (30˚), аби зробити його максимально гострим. Полотно до самого краю має однакову товщину, тому не стирається у процесі використання або корегування мусатом. До того ж різальний край тривалий час не тупиться.

Іще однією важливою причиною купити професійні кухонні ножі цих брендів стане їх ергономічність. Руків’я кожної моделі старанно продумане, тому повторює всі вигини людської долоні. Антикозвке покриття гарантує надійний та безпечний хват. З таким кухонним ножем ви станете справжнім майстром своєї справи.