Спеціальні ножі для ребер

Лезо Polkars для реберного ножа
Лезо до реберного ножа Eicker 80.805 200 мм
Ніж реберний Eicker 80.805
Ніж для ребер Polkars тип А
Ніж для ребер Polkars тип В
Лезо для реберного ножа Oskard 22 мм
Лезо для реберного ножа Oskard 20 мм
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Ніж для ребер є найкориснішим винаходом у м’ясній промисловості. За допомогою нього майстер може відділити кістку від м’якуша лише одним рухом. Перевагою цього виробу слугує ергономічність та практичність. Тому ми зобов’язані запропонувати нашим клієнтам професійні ножі такого зразка, а також запасні частини до них.

Вам сподобається ніж для ребер

Унікальний інструмент оснащений зручним руків’ям та незвичайної форми лезом. Існує два типи подібних пристосувань. В одному випадку рукоятка кріпиться у горизонтальному положенні, а в іншому — вертикальному. Завдяки таким конструктивним особливостям користуватися ножем для зняття м’яса з ребер дуже зручно та легко. Практичність представлених моделей полягає в тому, що вони:

  • виготовлені з легованої сталі;
  • відзначаються бездоганною зносостійкістю;
  • заточені до гостроти бритви;
  • мають необхідну конфігурацію.

Виробники застосовують високоякісний сплав, котрий стійкий до фізичних пошкоджень та інших навантажень. Тому при постійних ударах лезо швидко не ступлюється. Ніж для оброблення ребер пристосований для нарізання під тиском та для роботи в агресивному середовищі, оскільки має антикорозійні властивості. Руків’я кожного зі зразків виливають з міцного пластику, шорстка поверхня якого гарантує антиковзкий ефект. Інструмент бездоганно лягає до долоні за рахунок ретельно підібраного ергономічного дизайну.

В нашому інтернет-магазині представлені леза для реберного ножа в різних варіантах. Головною відмінністю кожного з них є ширина різальної крайки. Всі пластини вигнуті так, аби ідеально огинати/охоплювати кістку. Така геометрія дозволяє лезу підійти максимально близько до твердої частини.

Купити ніж для ребер в Україні, а також запасні частини до нього можна на нашому сайті. Доступна ціна дає змогу придбати продукцію європейської якості в потрібному обсязі.