Металодетектори промислові

Металодетектор Varicon-D 1000 Genius, S+S
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

HACCP розшифровується як "аналіз небезпеки та критичні контрольні точки" та складається з низки аналізів та процедур, спрямованих на гарантування безпеки продукту, захист його від біологічних, радіологічних, хімічних та фізичних ризиків.

Прикладом HACCP є ідентифікація критичних контрольних точок (CCPS), тобто фази виробничої лінії, на якій певний контроль усуває або різко зменшує ризик того, що забруднений продукт продовжує перебувати на лінії та потрапляти на ринок.

Одним з основних ризиків є те, що забруднення металу (цвяхи, гвинти, монети, металобрухт тощо) випадково потрапляє в упаковку.

З цієї причини одним із найпоширеніших рішень є огляд виробу металошукачем одразу після закриття упаковки.

Реалізація цього типу контролю часто включає проблему отримання місця, необхідного для вставлення металошукача всередині виробничої лінії. Металошукач MFS11 чудово реагує на цю потребу: використання компактної металевої головки дозволяє виконати вимогу перевіряти металеві забруднення навіть у дуже обмеженому просторі, а також керувати збором забрудненої продукції.

Багаточастотна електроніка в поєднанні з розширеними функціями, такими як самоперевірка, автоматичне калібрування та відстеження, гарантують продуктивність на вищому рівні та повністю відповідають найпоширенішим стандартам (зокрема, серед інших: BRC, Marks & Spencer ...) та потребам мінімізувати кількість помилкових відмов.

Можливість налаштування як зупинки конвеєра, так і систем збору відходів і дозволяє налаштувати машину на основі потреб перевірки та наявного бюджету, завжди забезпечуючи безпеку продукції та захист бренду.

Широкий асортимент наявних аксесуарів дозволяє налаштувати машину найбільш відповідним чином для перевірки найпоширеніших форматів у харчовій галузі, таких як мішки, коробки та картонні коробки різних форм і розмірів без металевих деталей.
Внутрішнє кільце з прохідним отвором із пластику, безпечного для харчових продуктів, дозволяє використовувати машину навіть із сипучими продуктами.