Набори кухонних ножів

Комплект професійних ножів Eicker 54.100.08
Комплект з 4 ножів Dick 8 5700
Комплект з 3 ножів Dick 8 5700
Комплект з 3 ножів Dick 8 5700
Блок з 4 ножів Dick 8 8040 01
Набір ножів Oskard 5 предметів
Набір ножів Eicker 52.311
Набір ножів Dick 8 2559 «ERGOGRIP»
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Набір професійних ножів — це унікальна можливість мати всі потрібні інструменти під рукою. З ними майстер зможе набагато вправніше виконувати складні технологічні процеси. При цьому на це у нього піде дуже мало часу. Більш того, оброблення продуктів з особливою текстурою перетвориться на одне з найулюбленіших занять кухаря. У зв’язку з цим наш інтернет-магазин пропонує декілька варіацій наборів професійних ножів.

Для кухні

Творчий підхід до справи визначає справжнього професіонала. В його арсеналі завжди є місце як для кухарського ножа, так і для очищення овочів/фруктів. Ці два інструменти слугують «головним спорядженням» кухаря. В більшості випадків саме за їх допомогою він створює свої кулінарні шедеври. Однак у свою колекцію професійних кухонних ножів варто додати наступні зразки:

  • зубчастий;
  • для сиру;
  • філейний;
  • оброблювальний;
  • сікач або сокирка;
  • для стейків.

Деякі майстри віддають перевагу моделі сантоку. Це вдале поєднання кухарського ножа та сікача. Виріб ціниться за універсальність та практичність в роботі. Але не завжди раціонально купувати всі перелічені предмети окремо один від одного. Тому виробники об’єднали їх в один комплект. В цьому розділі представлені професійні кухонні ножі у наборах (по 3, 4, 5 та 8 шт.) від провідних європейських брендів. На додачу до них запропоновані ергономічні підставки для надійного зберігання інструменту, а також мусати чи вмонтовані заточувальні пристосування. Продукція відповідає чинним стандартам НАССР та СЕ.

Для м’ясного цеху

Всі вироби виготовлені з високоякісної якості сталі, котра пройшла загартовування інноваційним способом. Завдяки глибокому охолодженню легованого сплаву клинок має твердість 55-57 HRC. Молібден і ванадій, які входять до складу сталі, забезпечують тривалу гостроту різальної крайки, а також стійкість до сколювань та корозії. Інструменти легко корегуються мусатом і витримують будь-які інтенсивні навантаження.

Продукція такої незрівнянної якості повинна бути на кожному робочому місці. Представлені тут професійні набори ножів для м’ясників комплектуються зразками для:

  • оброблення;
  • обвалювання;
  • жилування;
  • філетування.

Особливістю таких моделей слугує ергономічне руків’я, що виливається з дуже міцного пластику. Антиковзке покриття професійних ножів є запорукою безпечної роботи м’ясника. Анатомічна форма руків’я слугує гарантією надійного хвату. Всі ці характеристики розроблені спеціально для комфортного використання інструмента. Тому навіть після напруженої зміни працівник не буде відчувати дискомфорту в кисті.

Купити набір професійних ножів як для кухні, так і для м’ясного цеху за доступними цінами можна на нашому сайті. Ми раді підібрати для вас найкращий варіант.