Кухонні ножиці

Ножиці Fischer №33 170 мм
Ножиці для обробки Fischer №52
Кухонные ножницы Fischer 71921
Ножиці для обробки Fischer №61
Ножиці універсальні для обробки Eicker 16.980 210 мм
Ножиці Fischer №160 220 мм
Ножиці для риби Fischer №659
Кухонные ножницы Fischer 71919
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Кухонні ножиці стають все більш популярними серед кухарів та займають належне місце на кожній кухні. За їх допомогою можна не тільки нарізати філе курки чи розібрати рибу, але й подрібнити зелень чи відкрити упаковку потрібного продукту. У зв’язку з таким шаленим попитом на ці інструменти ми пропонуємо купити ножиці для кухні в Україні за доступними цінами. В цьому розділі представлені декілька варіантів подібних виробів.

Переваги кухонних ножиць

Розбирання риби чи курки є доволі кропітким процесом. Через анатомічні особливості тварин та птиць до деяких частин буває дуже важко дістатися ножем і вправно відділити все потрібне. Тому виробники розробили універсальні та вузькопрофільні ножиці для кухні. Існують також багатофункціональні моделі, котрі оснащені спеціальними зубчиками, а також пристосуванням для відкривання пляшок чи банок. Всі вироби відзначаються наступними характерними ознаками:

  • виготовлені з високоякісної сталі;
  • леза максимально симетричні;
  • міцні та масивні ручки;
  • дуже гострий різальний край;
  • ергономічний хват.

Кухонні ножиці для риби оснащені досить тонкими лезами. Завдяки цьому майстер може швидко та без зайвих зусиль видалити кістки, а також вдало розрізати верхню частину. Зубчаті насічки дають змогу інструменту легко проникнути у важкодоступні вузькі місця без травмування тканин. А от спеціальний вигин призначений для безпечного розтинання черевця рибини. Внаслідок цього нутрощі тварини залишаються не пошкодженими.

Технічні моменти

Вибираючи кухонні ножиці, особлива увага приділяється гостроті та ергономічності. Для отримання ідеальної крайки європейські виробники використовують інноваційні методи обробки. Деякі компанії навіть самостійно проєктують власні станки для заточування різальної кромки. Перевіряють леза, у тому числі ножиці для розбирання риби та птиці, на лазерному устаткуванні. Така точність дозволяє створювати ідеальну продукцію високої якості.

Ножиці для кухні також оснащені зручними ручками. Багатогодинні досліди та експерименти допомагають інженерам розробляти максимально ергономічний дизайн. Більшість моделей мають гумові вставки, котрі забезпечують антиковзкий ефект та комфортне використання. До того ж завдяки зручному хватові рука майстра не втомлюється впродовж довготривалого виконання монотонної роботи. Вибрати та купити кухонні ножиці для різних завдань можна на нашому сайті.