Упаковка для харчових продуктів

Пакети для вакууматора 80 мкм
Вакуумні пакеты прозорі 200х300 (OW60)
Вакуумні пакети прозорі 100 мкм
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Вакуумні пакети для пакувального обладнання є досить важливими витратними матеріалами у харчовій промисловості. Від їх якості залежить кінцевий результат пакування, а значить, презентабельний вигляд продукції. Якщо поліетилен буде недостатньо щільним, то у процесі вакуумування пакет може пошкодитися. Це призведе до збитків, що вкрай невигідно підприємствам. Тому наш інтернет-магазин пропонує купити пакети для вакуумування з надійних матеріалів. В асортименті представлені моделі різних розмірів та щільності. Також у нас можна придбати лотки для пакування харчових продуктів, якими послуговуються при застосуванні трейсилерів.

Витратні матеріали високої якості

Більшість пакетів виконані з міцних полімерів. Зразки ПЕТ/ПЕ виготовляються з комбінованої плівки. Поєднання поліетилену та поліетилентерефталату надає матеріалу унікальні властивості:

  • стійкість до розтягування;
  • захист від проколів;
  • здатність тримати форму;
  • гарні оптичні характеристики;
  • бездоганну глянцеву поверхню;
  • потрібну жорсткість.

Попри бюджетну вартість, пакети для вакууматора відзначаються відносно високими бар’єрними якостями. Як наслідок, матеріал пакування відмінно тримає вакуум, що дає змогу максимально подовжити термін зберігання продуктів. Під час запаювання плівка утворює міцний та надійний шов, який не розгерметизується з часом.

Інші пакети для вакуумного пакувальника вироблені з поліаміду та поліетилену (ПА/ПЕ). Таке комбінування полімерів надає тришаровій плівці особливої міцності та еластичності. Використання спеціальних домішок та полімерних сполук при виробництві витратних матеріалів покращує:

  • термозварювання (шов виходить вірним та герметичним);
  • зносостійкість (захист від проколів, пошкоджень);
  • усадку під час вакуумування (до 60%).

В пакетах для вакуумних пакувальників продукти зберігають всі свої смакові характеристики. Оптимальна щільність (60-80 мкм) плівки забезпечує товару привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну зберігання.

Для інших видів пакування наша компанія пропонує купити лотки для трейсилера різних форм та розмірів. Моделі також відрізняються кольором і фактурою. Всі витратні матеріали відповідають міжнародним стандартам якості НАССР та ISO.