Погоничи ручні та електричні

Klepak (погонич ручний), Koma
Hauptner (погонич електричний) Koma
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Електричний погонич для тварин створений спеціально для успішного керування стадом. Пристрій використовується у тих випадках, коли є нагальна потреба перегнати худобу у потрібне місце. Особливо пристосування необхідне під час пересування через вузькі коридори, приміщення для боєнь чи на пунктах здачі. За допомогою електропогонича чи ручного пристрою робота виконується досить швидко та ефективно.

Особливості погонича для тварин

Компактний виріб генерує електричний імпульс, який добре відчувається тваринами. В апаратах застосовується низький заряд напруги, тому погонич повністю безпечний як для худоби, так і для людини. Перевагами таких моделей є:

  • живлення через батарейки;
  • ергономічний дизайн;
  • універсальність (підходить для всіх видів домашніх тварин).

Всі електричні та ручні погоничі виготовлені з дуже високоякісного пластику. Ударостійкий матеріал витримує будь-які навантаження та придатний для частого використання. До того ж зразки мають доволі легку вагу, що забезпечує простоту та зручність управління пристосуванням. Корпус відзначається високим захистом від пробоїв та пошкоджень. Антиковзке покриття гарантує надійне зчеплення долоні з пристроєм. Тому навіть в екстрених ситуаціях він не вислизне з рук оператора.

Погонич для худоби споживає відносно мало електроенергії, тому заряду батарейок вистачає на тривалий період. Кнопка включення/виключення відрізняється системою “easy touch”, однак виключає випадкове натискання. Купити електропогонич з такими унікальними характеристиками та за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. Також в асортименті представлені й ручні моделі.