Oskard - професійні кухонні ножі

Рибальський складний ніж Oskard NK376
Рибальський складний ніж Oskard NK612W
Ніж оброблювальний Oskard NK021 260 мм чорний
Ніж для нарізки Oskard NK025 250 мм чорний
Ніж кухонний Oskard NK037 80 мм чорний
Ніж кухонний Oskard NK036 65мм чорний
Ніж оброблювальний Oskard NK017 260 мм чорний
Ніж кухонний Oskard NK038Z 110 мм червоний (зубчастий)
Ніж жилувальний Oskard NK022 260 мм чорний
Ніж для риби Oskard NK048 180 мм синій (гнучкий)
Ніж для риби Oskard NK047 160 мм синій
Ніж оброблювальний Oskard NK016 210 мм червоний
Ніж кухонний Oskard NK039 125 мм чорний
Ніж-сікач Oskard 350 мм
Показано з 1 по 15 із 99 (всього 7 сторінок)

Бренд Oskard — це один із найбільших виробників у Польщі. Протягом близько 25 років компанія випускає професійні кухонні ножі для м’ясного бізнесу, високої кухні та туризму. Різальні інструменти польської торгової марки відповідають високим стандартам якості НАССР. До того ж вся продукція сертифікована Державною Установою Гігієни (PZH). Наш інтернет-магазин пропонує придбати європейські товари за доступними цінами.

Ножі Oskard — гарантія надійності у ваших руках

З часу свого існування компанія розробила монолітну концепцію управління, яка полягає в тому, що фірма завжди йде назустріч своїм клієнтам. Тому була створена серія професійних ножів для м’яса за доволі бюджетною вартістю. При цьому виробник не намагається економити на якості. Всі ножі для м’ясокомбінату:

 • виготовлені з молібден-ванадієвої сталі, X50CrMoV15;
 • пройшли загартовування інноваційним способом до твердості 57-58 HRC;
 • заточені під оптимальним кутом, 30˚;
 • оснащені антиковзкими рукоятками ергономічного дизайну.

Завдяки таким особливостям виробництва кожний жилувальний ніж або будь-який інший стане незамінним інструментом в «арсеналі» професіонала. Легований сплав не дає змогу лезові стиратися у процесі правки/точіння. Крім того, клинок не деформується під впливом значних навантажень. Крайка залишається гострою тривалий час, а лінзоподібний профіль гарантує ідеальний розріз.

У нас в асортименті

Бренд Oskard випускає спеціалізовані зразки, що призначені для виконання особливих видів робіт, таких як оброблення, обвалювання та жилування м’яса. Так ніж для зняття шкіри має специфічну форму клинка, аби швидко та якісно зняти шкіру. Вироби для нарізки або для сиру дозволяють вміло розділити на порційні шматки продукти різної текстури. Для відділення філе риби від хребта використовують кухонний філейний ніж з вузьким, а інколи і гнучким, полотном. Також не варто недооцінювати:

 • ножі-тесаки;
 • сокири;
 • складні моделі кишенькового типу;
 • голки з руків’ям;
 • реберні ножі;
 • зразки для дегустації.

Всі вказані інструменти допомагають виконувати нестандартні види робіт, що потребують чималих зусиль та особливих вмінь. Така продукція відзначається високою якістю, тому значно спрощує життя не тільки майстрів, а й аматорів. Купити професійні кухонні ножі у Києві за доволі низькою ціною можна у нас всього лише одним кліком.