Запчастини до пакувального обладнання

Ремонтний комплект для Jumbo Plus, Jumbo 30, Lynx 32
Ремонтний комплект для Boxer 42/42XL, Toucan
Ремонтний комплект для Falkon 2-70/2-60
Ремонтний комплект для Boxer / Toucan
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Запчастини для пакувального устаткування дарують нове життя техніці, а також дозволяють компанії заощадити чималі кошти. Однак для імпортних вакуумних пакувальників знайти запасні частини (рідні) буває дуже важко. З цієї причини наш інтернет-магазин пропонує купити запчастини для вакууматорів Henkelman.

У нас ви знайдете…

Запасні частини для популярних серій Jumbo, Lynx, Boxer, Toucan та Falcon представлені саме у цьому розділі. До комплектів входять усі необхідні деталі, які потрібні для повноцінного ремонту й обслуговування пакувального обладнання. Варто зазначити, що вакуумні апарати функціонують завдяки 3 основним частинам. Аби насос Busch, вакуумна камера та електрична система управління продовжували й далі успішно працювати, потрібні такі запчастини для вакуматорів:

  1. Ущільнювачі. Ці стрічки забезпечують максимальну герметичність камери. У процесі інтенсивного використання гума просідає, тому кришка не так щільно прилягає до поверхні. Нові ущільнювачі легко встановлюються.
  2. Запаювальні струни. З часом вони також зношуються. Це впливає на якість запаювання. Також це може призвести до того, що апарат для пакування продуктів зламається.  
  3. Тефлонові стрічки. Відзначаються підвищеною термостійкістю та стійкістю до агресивних середовищ. Завдяки антиадгезивним властивостям на їхній поверхні не скупчуються часточки їжі/пилу. Особлива еластичність захищає стрічки від пошкоджень і деформації.
  4. Олива. Використовується для герметизації простору біля мотора, аби звести до мінімуму зношення основних частин пристрою. На додачу застосування оливи подовжує строк служби вакууматора та знижує ступінь його шумність.

Варто зазначити, що гарантійне обслуговування не розповсюджується на несправність насоса, викликана корозійними процесами або сильним забрудненням. У зв’язку з цим користувач має слідкувати за станом помпи та своєчасно проводити технічне обслуговування. Компанії-виробники рекомендують кожні 1-2 дні запускати програму очищення насоса. Як це робити, можна довідатися з інструкції.

Техніка голландського бренду Хенкельман, попри високу якість виконання, також потребує професійного обслуговування та заміни запчастин. Якщо з цим не зволікати, то можна подовжити експлуатаційний період вакуумного пакувальника іще на кілька років. При цьому у такій комплектації він не поступиться місцем новому обладнанню, а навіть допоможе компанії заощадити кошти.