Логістичний інвентар

Платформенні візки
Всі товари в категорії

Бренди

Популярні товари категорії

Сучасним компаніям доводиться приділяти все більше уваги і процесам транспортування сировини територією виробництва. На додаток до цього постійне прагнення до підвищення ефективності роботи виробництва та більшої прибутковості заохочує виробників інвестувати у нові системи транспортування сировини та готової продукції.
 

                                                                                                                                                         Візок для перевезення фаршу

Візок для фаршу виготовлений із харчової нержавіючої сталі використовується для приготування та переміщення готових фаршів по підприємству. Візок для фаршу (китаянка або чубурашка для фаршу) має квадратну форму. Встановлюється на колеса, має ручку та спеціальні зачепи. Зачепи фаршового візка служать для можливості його підняття спеціальним підйомником для вивантаження у фаршемішалку або наповнювач ковбасний шприц. Бортик круглий не приварний, за спеціальною технологією лист металу загортається в трубку і приварюється лише у нижній частині. Днище у візку штамповане без гострих зварних кутів. Завдяки такій конструкції досягається гігієнічність найвищого класу. Також візки для фаршу використовуються для зберігання сировини у холодильних камерах.

Місткість 200 л.
Габарити: 685 х 680 х 700 мм

 

                                                                                                                                                         Вантажний візок на колесах з поліаміду

Візок вантажний на колесах з поліаміду відноситься до різновидів складського обладнання. Вона призначена для переміщення різних типів штучних малогабаритних вантажів, які можна складати.
Конструкція передбачає використання з усіма типами завантажувачів-перекидачів. Матеріали, що використовуються, дозволяють використовувати візки в низькотемпературних холодильних камерах і камерах дозрівання.
Візок є ємністю з нержавіючої сталі спеціальної конструкції, що запобігає скупченню продукту і дозволяє при хутро. вивантажувати проводити повне спорожнення, без залишків.Зазвичай її використовують на складах, магазинах і супермаркетах, цехах, на виробничих об'єктах.
Дане обладнання дозволяє значно підвищити швидкість переміщення вантажів, знизити навантаження на персонал, покращити ефективність роботи та захистити товари від можливого пошкодження чи псування. Воно відрізняється компактними розмірами і може легко переміщатися між стійками навіть в обмежених умовах.

Посадкове місце для ящиків 604х815 мм
Шість блокуючих коліс Ø 125 мм
Вантажопідйомність: до 150 кг

 

                                                                                                                                                         Візки для перевезення ящиків

Візки для перевезення ящиків - це найпоширеніший різновид складських візків для перевезення невеликих за обсягом, але досить важких по масі вантажів. Завдяки своїй надійності та маневреності платформні візки широко використовуються в магазинах з вузькими проходами між стелажами, на завантажених товарами складах, на промислових підприємствах, в оптовій торгівлі та в деяких випадках у побуті.
Візки використовуються на всіх підприємствах харчової промисловості для транспортування ящиків. Візки для ящиків з нержавіючої сталі мають шість/чотири колеса. На візок встановлюють стандартний євро ящик 600х400. Візки для ящиків використовуються у складських приміщеннях для сортування та зберігання продукції. За допомогою візків для перевезення ящиків підвищується гігієнічність підприємства. Візок має спеціальний зачіп для гачка, це дає можливість переміщати візки по цеху без зусилля.

Чотири поворотні колеса з оцинкованою опорою - Ø 100 мм
Вантажопідйомність: до 250 кг
Габарити: 600x400x175 мм

 

                                                                                                                                                                      Висновки

Транспортування як сировини, і продукції кожному етапі виробництва та переробки є ключем до успіху підприємства. А транспортні системи – важлива частина повної транспортно-логістичної системи, вони повинні розглядатися як невід'ємна частина виробничого процесу.
Одним з основних факторів при виборі транспортних систем є необхідність підтримувати високу швидкість переробного обладнання. Завдяки цьому за загальним показником продуктивності – швидкості, легкості зміни компонування та, насамперед, здатність забезпечувати чудове, майже на 100% бездефектне укладання продукції.