Слайсери для нарізки (скиборізки) RGV

Слайсер RGV Lusso 22 GS
Слайсер RGV Lusso 22 GL
Слайсер RGV Lusso 25 GL
Слайсер RGV Lusso 300/A-L
Слайсер RGV Lusso 25 GS
Слайсер RGV Lusso 275/A
Слайсер RGV SE 25 RED червоний
Слайсер RGV SE 25 IVORY жовтий
Слайсер RGV SE 25 BLACK
Слайсер RGV Lusso 195 GL
Слайсер RGV Dolly gravity 350/S CEP+BLC PROF
Слайсер Dolly gravity 350/A CEP+BLC PROF
Сирорізка гільотина F-JL Польша
Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)

Як правильно обрати слайсер

Слайсер або скиборізка являє собою спеціальний прилад, що дозволяє красиво нарізати м'ясо, овочі, сири скибочками будь-якої товщини. Слайсери сьогодні є обов'язковим атрибутом будь-якого гастрономічного відділу кожного супермаркету, оскільки торговельні мережі не просто продають товар, а й надають багаторівневий сервіс по його обробці і нарізці, а в цій справі без слайсера не обійтися.

Скиборізки все частіше купуються і для побутового використання, оскільки з їх допомогою можна легко нарізати будь-які продукти рівно і красиво. Господині оцінять слайсер при приготуванні салатів, нарізок, різних страв з м'яса. Для ресторанів та кафе купити Ломтерізки абсолютно необхідно, оскільки саме в закладах громадського харчування цьому приладу немає рівних. Копітка праця по нарізці будь-яких рибних, м'ясних, сирних, овочевих продуктів перетвориться на задоволення, якщо на кухню грамотно вибрати і купити слайсер потрібного вигляду.

Слайсери мають деякі особливості в своїй конструкції, виходячи з яких і потрібно підбирати в кожній ситуації відповідний прилад. Ми розповімо, як купити Ломтерізки, що ідеально підходить під запити будь-якого клієнта.

Особливості приладу

Якщо господар сучасного ресторану вважає за краще не слайсер купити, а найняти побільше співробітників для кухні, його бізнес буде збитковим. Слайсери увійшли в обов'язковий список кухонного начиння порівняно нещодавно, проте міцно закріпили свої позиції. Напівавтоматичні скиборізки використовуються в побутових і промислових потребах, тому такий слайсер купити може і кафе, і супермаркет, і звичайна людина для своєї кухні. Автоматична скиборізка являє собою дорогий і складний прилад, застосовуваний в промислових масштабах, наприклад, для виготовлення нарізки на ковбасних заводах, де потрібно купити слайсер, який крім нарізки, буде здійснювати ще і укладку, а також забезпечувати ідеальне транспортування продукту. Такі скиборізки мають контрольні системи, завдяки яким продукт рівномірно може автоматично укладатися в штабелі без застосування ручної праці. При цьому варіантів нарізки у приладів може бути кілька і для кожного продукту подібні слайсери можуть застосовувати різноманітні варіанти укладання.

Стандартна напівавтоматична скиборізка складається з дискового ножа, карного майданчика і контейнера для нарізаних частин. Важливо пам'ятати, що дисковий ніж є основним ріжучим інструментом приладу, тому будь-яка скиборізка, повинна оснащуватися ножем відповідного діаметру. Наприклад, мінімальний діаметр ножа слайсера для продуктового відділу магазину повинен складати 250 мм. Ножі меншого діаметру не завжди справляються з якісної нарізкою твердих продуктів, таких як сири.

Поради при виборі

Якісний слайсер купити в Києві не складе проблеми, однак прилад може не підійти для маленької приватної кухні або викликати незручності при установці його в ресторані. Щоб цього не сталося, зверніть увагу на деякі поради, що допомагають купити скиборізки, ідеально відповідає вашим потребам:

1.При виборі ножа слайсера перевагу слід віддати керамічному або виконаному з нержавіючої сталі, оскільки такі ножі не піддаються корозійним процесам і є більш довговічними.

2.Купляти слайсер краще з хвилеподібним ножем, а не з прямим, оскільки перший набагато довше не потребує заточування і буде залишатися гострим.

3.Гарна скиборізка проста в збірці, її не важко багаторазово розібрати, щоб помити і висушити після роботи з жирними продуктами.

4.Слайсер, купити який належить для частого і активного використання, повинен мати кілька режимів роботи, оскільки тверді продукти рекомендується нарізати на швидкісних режимах, а м'які - на більш повільних. Це дозволить завжди контролювати товщину і якість нарізки і вбереже прилад від передчасного зносу.

5.На основі приладу повинні бути присутніми гумки, щоб при роботі скиборізка не переміщувалась по столу. Якщо цікавить безпечна в роботі скиборізка, купити варто таку модель, в комплектації якої є спеціальний утримувач продукту, що перешкоджає зіткненню рук з ножем.

6.Для більшої зручності рекомендується купити слайсер, укомплектований піддоном для готових нарізаних шматочків.

7.Наявність в слайсера вбудованих або знімних точильних пристроїв забезпечить приладу високу якість роботи без необхідності обслуговування в сервісних центрах.

Якісну Ломтерізки купити потрібно, виходячи з матеріалу корпусу моделі і її продуктивності. Слайсери для професійного застосування повинні мати корпус з харчового алюмінію, а побутові можуть бути виконані і з пластика, але варто враховувати, що такі прилади більш крихкі і можуть швидше вийти з ладу. Щодо продуктивності варто сказати, що слайсер, купити в Києві який можна і для побутових, і для промислових потреб, може відрізнятися потужністю, яка забезпечує безперервну роботу приладу протягом тривалого часу. Дана характеристика необхідна для приладів, що встановлюються у великих супермаркетах, де постійний потік клієнтів не дозволяє застосовувати скиборізки час від часу. У ресторанах, маленьких магазинах і при домашньому використанні цілком можна обійтися дешевшим і менш потужним слайсером, який функціонує з перервами.

Якісний продуктивний слайсер купити в Києві можна на нашому сайті. Ми надаємо широкий вибір подібної техніки, як для домашніх, так і для професійних цілей. Замовити скиборізку легко онлайн або зателефонувавши за вказаними телефонними номерами. Наші менеджери проконсультують і розкажуть все нюанси про кожну модель пропонованих нами слайсерів.