Вакуумні пакувальники Lynx

Вакуумний пакувальник Henkelman Lynx 42
Вакуумний пакувальник Henkelman Lynx 32
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Вакууматор серії Lynx — це пакувальник нового покоління. Оригінальний стильний дизайн гармонійно поєднується з кольоровим LCD-дисплеєм. Програмне забезпечення підтримує 20 різноманітних опцій та доступне на 6 мовах. До того ж професійний вакуумний пакувальник цього зразка оснащений USB-портом для підключення друкарського пристрою. Завдяки такому рішенню можливий друк етикеток.

Новий погляд на вакууматор

Характерною особливістю інноваційної серії Lynx є новий дизайн техніки. Робоча поверхня апарата плоска, що дозволяє легко та швидко очищати прилад від бруду. Це, у свою чергу, забезпечує високу гігієнічність виробництва, котра повинна відповідати чинним вимогам та стандартам. Професійний вакууматор оснащений прозорою кришкою випуклої форми, що дає змогу не тільки пакувати продукцію різних об’ємів, а й спостерігати за процесом. Серед інших технічних характеристик вакуумного запайщика виділяють:

 • виготовлення корпусу з високоякісної сталі AISI 304;
 • підтримка 20 програм зі змінними параметрами;
 • наявність LCD-дисплея, що відтворює анімацію процесу на екрані;
 • сенсорне керування;
 • USD-порт для підключення друкарського пристрою з прямими термодрукуванням;
 • потужний насос Busch з продуктивністю 16 м³/год;
 • тривалість циклу близько 15-30 секунд;
 • функція м’якого обтискання.

Оскільки поверхня промислового вакууматора плоска, виробник комплектує техніку спеціальними підставками для регулювання висоти вакуумної камери. Основи у вигляді пандуса дозволяють герметично запаковувати рідину, а також готувати їжу за технологією Су-від. Бездротова запаювальна планка легко знімається з поверхні, що сприяє зручному очищенню робочої площі або легкій заміні запчастин. Крім подвійного запаювання, машина комплектується (опції) широкою струною, планкою з механізмом для обрізування, а також біактивними модулями для товстих та металізованих пакетів.

Розширені можливості

Вакуумний пакувальник для виробництва інноваційної серії Lynx підтримує опцію закачування газу. Вприскування у пакет спеціального газового складу на основі азоту та вуглекислого газу сприяє більш довготривалому терміну зберігання харчових товарів. На додачу ця технологія створена задля захисту крихких продуктів від пошкоджень, а м’ясних — від знебарвлення. В таких моделях вакууматорів для продуктів доступні наступні функції:

 • контроль тривалості вакууму та запаювання;
 • визначення точки кипіння;
 • ступеневий вакуум (для збереження якості продукції у її початковому вигляді);
 • програма для червоного м’яса (запобігає утворення в упаковці краплин рідини чи бульбашок).

Використання цифрової програми обслуговування помпи, а також вмонтоване нагадуванням про потребу замінити оливу дає змогу слідкувати за станом техніки. За нагальної потреби оператор може зупинити цикл (частково або повністю), скориставшись кнопкою СТОП. З такими потенційними опціями кожен виробник захоче купити промисловий вакуумний пакувальник за доступно ціною у нашому інтернет-магазині.