Точильні камені та шліфувальні кола

Шліфувальне колесо з алмазною крихтою Dick 9 8210
Хонінгувальний диск LA-220 для верстатів Tormek
Хонінгувальне коло CW-220 для верстатів Tormek
Точильне кремнієве коло SB-250 для верстатів Tormek
Точильне коло SG-250 для верстатів Tormek
Точильне водяне коло SJ-250 для верстатів Tormek
Поліруюче коло до верстата Dick SM111 9 8219
Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)

Точильні круги — це спеціальні насадки з абразивною поверхнею, на якій знаходяться тисячі загострених часточок. Пристосування відрізняються не тільки твердістю, а й зернистістю. Такі точильні диски використовуються для основного та фінішного заточування. Наш інтернет-магазин пропонує різноманітні варіанти цих виробів.

Особливості вибору точильних кругів

Варто пам’ятати, що технічні характеристики запасних частин повинні повністю відповідати особливостям техніки. Тому особлива увага приділяється їхнім параметрам: загальному та внутрішньому посадковому діаметрам, а також висоті. На додачу враховуються й інші властивості точильного диска:

  1. Швидкість обертання. Чим більший цей показник, тим міцніше повинне бути опорядження, інакше матеріал швидко зноситься.
  2. Вид абразиву. Ці пристосування на своїй поверхні мають безліч дрібних часточок/зерен з гострою крайкою. Від їхнього ступеня твердості та зернистості залежить, якою стане сталь — гладкою чи шорсткою. Виробники пропонують 4 види абразивів: алмаз, ельбор, електрокорунд і карбід кремнію (тут вони представлені у порядку зниження твердості).
  3. Зернистість. Вимірюється як у грітах (grit), так і в мікронах (мкм). В першому варіанті диски для заточувальних верстатів з низьким показником (для прикладу, 200 гріт) використовуються для жорсткого оброблення, а з високим (від 2000 гріт) — для шліфування/полірування. З мікронами діє інша система: чим дрібніша зернистість (маркування вказує на розмір зерен), тим гладкішою вийде поверхня.
  4. Вид зв’язки. Існує 3 типи зв'язок: керамічна (висока зносостійкість, але з ризиком пропалювання), бакелітова (знижує ступінь теплоутворення) та вулканітова (стійка до лугів, відзначається полірувальними властивостями).

Важливу роль при виборі опорядження відіграє структура диска. Це значення вказує на пропорційне співвідношення зв’язки та абразиву. Високий вміст зерен у матеріалі збільшує його щільність, тим самим знижуючи пористість. Варто зазначити, що дуже зношені клинки з безліччю дефектів (сколення, тріщини, щербини) зазвичай обробляються алмазними дисками для заточування з грубою зернистістю та чималою щільністю/твердістю. Такі абразиви дозволяють знімати доволі значну товщину металу. Фінальна обробка проводиться пристосуваннями з мілкою зернистістю.

Вибір за вами

У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити алмазний диск для заточування європейської якості. Провідні компанії виготовляють цю продукцію з синтетичних та природних матеріалів. На кожному етапі створення точильних каменів (від отримання сировини до відправлення замовникам) товари проходять ретельну перевірку та тестування. Завдяки такому посиленому контролю досягаються незрівнянні експлуатаційні властивості виробів:

  • висока зносостійкість;
  • ідеальна якість оброблення сталі;
  • тривалий строк служби.

В асортименті нашої компанії представлені різні круги для точильного верстата: алмазні та керамічні моделі, із кремнію, а також водяні. Водночас ми готові запропонувати клієнтам зразки зі шкіри, якими послуговуються, аби довести лезо до потрібної гостроти чи ідеально відполірувати його. Крім того, таке опорядження нерідко використовується для оброблення доліт кутової та заокругленої форм. Купити точильний круг бездоганної якості та з потрібними характеристиками можна у нас за доступною ціною.