Багаторазові фартухи та нарукавники

Фартух ПВХ МАТ ВР/L 120х90 мм червоний
Фартух ПВХ МАТ ВР+/L 120х90 мм білий
Фартух нітриловий Manulatex Lima стандарт 90х115
Фартух ПВХ МАТ ВР+/L 120х90 мм жовтий
Фартух поліуретановий Manulatex Delta блакитний
Фартух поліуретановий Manulatex Delta білий
Фартух поліуретановий Manulatex Delta жовтий
Фартух нітриловий Manulatex Lima 90х130 см
Нарукавники ПВХ МАТ 06130 ПВХ сині
Фартух вініловий Manulatex Hotel
Фартух поліуретановий Manulatex Delta зелений
Фартух поліуретановий Manulatex Delta коричневий
Показано з 1 по 15 із 77 (всього 6 сторінок)

Багаторазові захисні фартухи і нарукавники - спецодяг широкого спектру застосування

Наша компанія пропонує захисні фартухи і нарукавники оптом і в роздріб. Готові підібрати засоби індивідуального захисту для різних напрямків діяльності - виробництва харчових продуктів, наукових лабораторій, ресторанів і кафе, підприємств сфери обслуговування.

Що ми пропонуємо

Захисні фартухи застосовуються для запобігання потрапляння на одяг пилу, бруду, жиру. Надягають поверх повсякденного одягу або робочої уніформи. У нашому каталозі даний вид спецодягу представлений в таких варіантах:

  • нітрилові фартухи. Матеріал стійкий до жиру, крові, впливу високих температур. Добре тримає форму навіть після тривалого носіння, прання дезінфекції;
  • вінілові фартухи. Їх сильні сторони - легкість, простота дезінфекції, стійкість до хімічних речовин слабкої концентрації;
  • поліуретанові фартухи - еластичні, міцні, стійкі до механічного впливу (проколів, порізів), зносостійкі. Матеріал володіє антибактеріальними властивостями. Тому при виборі фартухів для харчового виробництва варто звернути увагу на вироби з поліуретану;
  • винилово-бавовняні фартухи. Рекомендовані для підприємств харчової промисловості, закладів громадського харчування, готелів;
  • фартухи ПВХ. Відрізняються стійкістю до рідин з неагресивними і слабоагресивними властивостями, а також до крові та жирів. Рекомендовані для підприємств з переробки м'яса та молока, кондитерських фабрик, консервних заводів, магазинів і супермаркетів.

У нашій компанії ви можете купити фартух м'ясника, лаборанта, кондитера, кухаря, посудомийника, підсобного робітника. Щоб забезпечити повний захист від забруднень фартухи використовуються з нарукавниками. Вони надягають поверх рукавів звичайного одягу або спецівки.

Наші переваги

Ми спеціалізуємося на продажу продукції провідних виробників, якість якої підтверджено відповідними сертифікатами. Ось основні плюси нашої продукції:

  • гнучкість і еластичність. Спецодяг не обмежує рухів і не відволікає від виконання робочих обов'язків;
  • зручна посадка - за рахунок наявності регульованих шлеек;
  • широкий вибір колірних варіантів.

Щоб купити захисний фартух м'ясника або нарукавники, оформите замовлення на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами. Доставка здійснюється у всі регіони України.