Лігатура, обладнання для забою скота

Касета для зберігання кліпс
Вудочка для лігатури
Кліпси для стравоходу КРС
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Вудочка для лігатури забезпечує гігієнічне виконання робіт, пов’язаних із забоєм та обробленням туш ВРХ. За допомогою пристосування оператор зможе легко «спіймати» стравохід та ефективно зафіксувати його спеціальним кліпсом. Завдяки цій процедурі кров та туша тварини не забруднюються вмістом шлунку. Отриманий продукт є чистим на виході та має мінімальний показник втрат м’ясної сировини, адже об’єм обрізу скорочується. В нашому інтернет-магазині представлені всі необхідні товари для лігатури, купити які можна за доступними цінами.

Коротко про асортимент та якість

Кліпси для стравоходу виготовлені з міцного пластику. Полімер повністю відповідає міжнародним вимогам ISO та призначений для контакту з харчовими продуктами. Матеріал стійкий до хімічних і біологічних середовищ, а також пошкоджень. Тому придатний для стерилізації в гарячій воді та при високих температурах. Пристрій оснащений зручним механізмом для замикання.

Кліпси для перекривання стравоходу зберігаються у спеціальних диспенсерах. В такі бокси поміщається до 250 штук. Пристосування відзначаються унікальною ергономічністю. З них легко та швидко забираються вироби, що поліпшує швидкість роботи оператора. На додачу в асортименті магазину є вертикальні касети для зберігання кліпсів.

Незамінним інструментом у цій справі слугує вудочка для лігатури ВРХ. Металева основа оснащена спеціальним гачком на кінці для надійного хвату. Товар вилитий з якісного сплаву, стійкого до агресивних середовищ та механічних впливів. Руків’я має ергономічний дизайн, розроблений інженерами протягом багатьох років. Усе це зроблено заради вашого комфорту.