Ножі для сиру та струни для нарізки

Струна для нарізки сиру Fischer №51758 250 мм
Струна для нарізки сиру Fischer №51722 800 мм
Струна для нарізки сиру Fischer №51756 200 мм
Струна для нарізки сиру Fischer №51720 450 мм
Струна для нарізки сиру Fisher №51720 600 мм
Пристрій для нарізки сиру Fischer №52078 210 мм
Пристрій для нарізки сиру Fischer №52079 230 мм
Набір струн для нарізки сиру Fischer №51756 170 мм
Ніж для м'якого сиру Fischer №389 150мм
Пристрій для нарізки сиру Fischer №52084
Ніж для сиру Fischer №395 330мм з жовтою ручкою
Ніж для сиру Fischer №385 250мм з жовтою ручкою
Ніж для сиру Fischer №385 250мм
Ніж для сиру Fischer №758F
Ніж для сиру Fischer №386 210мм
Показано з 1 по 15 із 32 (всього 3 сторінок)

Ніж для сиру має масивний клинок, котрий плавно розтинає тверді продукти. Коли полотно проходить крізь них, то зріз залишається бездоганним, без жодного дефекту. Це можливо завдяки високій якості сталі, яку застосовують при їх виробництві. Для більш комфортного використання деякі моделі оснащені двома руків’ями, що значно полегшує процес різання. В нашому інтернет-магазині представлені не тільки ножі для нарізки сиру, а й спеціальні пристрої для цього, а також запасні частини до них.

Асортимент

В наявності є професійні моделі різної довжини. Широкі клинки від 300 до 400 мм нерідко відрізняються формою. Більшість з них прямі, однак для особливих випадків у нас можна знайти вигнуті та спеціалізовані варіанти. Наприклад, ніж для нарізки сиру м’якого сорту або інструмент для пармезану. Незвичні конструктивні особливості дозволяють виконати складне завдання максимально точно. А от деякі моделі мають форму лопатки або пелюстка.

Підприємства, магазини та ресторани зацікавляться спеціальними пристроями для нарізки сиру. У цьому розділі зібрані зразки різноманітних варіантів:>

  • ручні;
  • стаціонарні зі спеціальною основою;
  • вертикальні;
  • горизонтальні.

Задля довготривалого використання цих пристосувань додатково продається спеціальні струни для нарізки сиру (в комплект входить до 10 шт.). Незалежно від конфігурації пристрою, він досить простий в обслуговуванні.

Якість за замовчуванням

Продукція повністю відповідає європейським стандартам якості, особливо СЕ та НАССР. Зазвичай ножі для сиру виготовлені з легованої сталі, яка відрізняється унікальними зносостійкими властивостями. Завдяки цьому нержавіючий сплав:

  • не стирається;
  • не псується під впливом корозії;
  • витримує будь-які навантаження.

В процесі корегування на лезі не з’являються вибоїни, а також вони тривалий час залишається гострим. До того ж механізм пристроїв для нарізки сиру ретельно продуманий, тому має:

  • надточне кріплення струн;
  • зручну форму;
  • практичне використання.

Все ж таки важливу роль виробники приділяють ергономічності руків’я. Багато компаній робить його максимально наближеним до анатомічної будови кісті людини. Це, у свою чергу, забезпечує надійний хват та безпечне застосування під час силових навантажень. Аби запобігти ковзанню інструмента, поверхні пластику надають шорсткої фактури. З огляду на все це кожен фахівець захоче купити ніж для сиру від провідних брендів Європи.